Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fiatalok! Mesélnétek nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalok! Mesélnétek nekem arról, hozzátok hogyan viszonyultak az ékszerészek mikor eljegyzési gyűrűt vásároltatok?

Figyelt kérdés

Itt most tényleg a fiatalokra gondolok, akár 16-17 évesekre is, akik úgy gondolják megtalálták életük párját de mégsem olyan kiszolgálást kaptak bizonyos ékszerüzlet(ek)be mint ami elvárható, a korukból kifolyólag?

Kérdem én, kinek mi köze van ahoz, hogy ki hány évesen érzi úgy, hogy megtalálta élete szerelmét, pláne úgy, hogy csak egy egyszerű eladó??

Tényleg érdekelne, mert én a héten ezt átéltem, ráadásul mondhatni, hogy annyira nem is mai csirke vagyok, 20 éves...


2010. okt. 1. 21:26
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

A pofátlanságnak is van határa..ilyet hogy kicsi?:O És a párod még nem csapott le az asztalra? Az ilyeneket felkéne valahol jelenteni... mondjuk létrehozhatnának már erre is valamit:D

Köszönjük, nektek is:) És ne is foglalkozzatok velük...majd mikor ők 40évesen már ráncosak lesznek és kinéznek 60nak ti majd mosolyogtok és jót nevettek, hogy akkoris csak 20nak néztek ki!:)

2010. okt. 2. 12:32
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
24 éves voltam amikor megkérte a párom a kezem. Egyedül vette meg a gyűrűt. Bevitte az egyik gyűrűmet (valami gagyit ami nem tűnt fel)ékszerészhez mintaként. Az ékszerés ránézett majd mérgesen megkérdezte, hogy hány éves a barátnőd 6? Aztán mondta a párom, hogy nem 24 csak nagyon vékony. A vicc az egészben, hogy így is nagy lett a gyűrű, első héten leesett az ujjamról és kiesett a kő. Lehet, hogy ez egy rossz jel, mert ez lassan 5 éve volt és még mindig nem volt esküvő..
2010. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Utolsó!:O Ehez azért pofa kell... nekem is volt már ugyanilyen tapasztalatom, konkrétan a mamáméknak. Be akartak vetetni egy szép gyűrűből amit nekem vettek csak nagy lett az ujjamra. Erre az ékszerész bunkón kérdezte hogy úristen hány éves vagyok? Ovodás? És akkor jött a koppanás a válasszal hogy 20... Mi köze van hozzá?csinálja meg és kész.


A párodnak pedig én a helyedben konkrétan megkérdezném, hogy most lesz valami vagy nem. Sok ilyen panaszt olvastam már itt és az egyetlen ami segíthet az az őszinte kommunikáció!

Remélem azért csak-csak lesz esküvő.Sok boldogságot:)

2010. okt. 4. 10:12
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Meséld már el mit szóltatok be nekik, már furdal a kíváncsiság :D

A képet pedig szívesen megnézem, legalább mosolygom egyet azon mennyire nincs fogalmuk az embereknek a korról :)

2010. okt. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Hát úgy finoman megfogalmazva annyit, hogy nem a mi hibánk hogy az ő ujjukra 40 évesen se, az enyémre meg 20 évesen gyűrűthúznak. Meg hogy 130at akartunk minimum itt hagyni, de sajnos az eléggé éretlen kiszolgálás miatt ezt a pénzt inkább egy olyan cégnek adnánk akinek számítanak a vevők, és nem pedig személyeskedve megjegyzéseket tesznek és kinevetnek. Valami hasonló:D
2010. okt. 5. 11:25
 26/37 A kérdező kommentje:
hééé:( linkeltem be képet de kiszedték:/
2010. okt. 6. 12:08
 27/37 anonim ***** válasza:
86%

ökör állatok..

1. nekik ez üzlet

2. semmi közük hozzá, ez a munkéja hogy kiszolgáljon.


egyébként ha egy kövér ember csokit vesz akkor annak is bepofázik az eladó?

én mégegyszer egy ilyen boltba ahol ilyen alja emberek dolgoznak nem mennék vissza. én 18 évesen vettem eljegyzési gyűrűt de semmit nem mondtak. mutatták mik vannak meg hogy mit szokás ilyenkor adni én meg kiválasztottam, köszi, isten pá ennyi volt.

2010. okt. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim válasza:
72%
21 voltam, a párom 23, amikor eljegyeztük egymást másfél év együtt járás után. Velünk teljesen korrektek voltak, pedig elég sok üzletben voltunk sőt még tanácsot is adtak, hogy melyik másik üzletben nézzünk szét. Azóta megvolt az esküvőnk is (2 és fél éve) ugyan úgy vagy talán még jobban szeretjük egymást mint amikor kezdődött a szerelmünk:)Hiszem sőt tudom, hogy lehet egy fiatalon kezdődött szerelem, házasság sírig tartó, csak meg kell találnod a másik feled:) Nekünk sikerült és ezért én nagyon hálás vagyok, nem is tudnék a férjem nélkül élni:)
2010. okt. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:
86%

Szia! 20 évesen volt eljegyzésünk, nagyon normálisak voltak velünk a boltban. Viszont már 23 voltam, mire esküvő volt, és az anyakönyv-vezető húzta a száját, hogy : "egyátalán van már ez a kislány 18 éves??" Ezek után persze nem ott esküdtünk... Jól tettétek, hogy otthagytátok a parasztokat!

Minden szépet!:)

2010. okt. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
72%
Bár még nem volt eljegyzésem de eladó vagyok(nem ékszerboltban) és nagyon kiakasztanak az ilyen eladók.Nem is tudom miért dolgoznak emberekkel,az lenne a dolguk hogy normálisan kiszolgáljanak.Gondolom ti se azt vártátok hogy jópofizzanak hanem hogy ne ilyenek legyenek.Én egy kedves beszélgetés után kértem volna a panaszkönyvet(pedig nem vagyok reklamálós de amikor ennyi pénzről van szó az a minimum hogy nem röhögnek ki akármit is akarsz).Ha hozzám jön be olyan akin szivem szerint röhögnék akkor sem teszem ,mert nem az a dolgom hogy "ítélkezzek" hanem hogy kiszolgáljam a vevőket.Lehet hogy utána magamban jót mosolygok de megengedhetetlen a vevők előtt.Bocsi hogy kicsit hosszú lett.
2010. okt. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!