Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fiatalok! Mesélnétek nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalok! Mesélnétek nekem arról, hozzátok hogyan viszonyultak az ékszerészek mikor eljegyzési gyűrűt vásároltatok?

Figyelt kérdés

Itt most tényleg a fiatalokra gondolok, akár 16-17 évesekre is, akik úgy gondolják megtalálták életük párját de mégsem olyan kiszolgálást kaptak bizonyos ékszerüzlet(ek)be mint ami elvárható, a korukból kifolyólag?

Kérdem én, kinek mi köze van ahoz, hogy ki hány évesen érzi úgy, hogy megtalálta élete szerelmét, pláne úgy, hogy csak egy egyszerű eladó??

Tényleg érdekelne, mert én a héten ezt átéltem, ráadásul mondhatni, hogy annyira nem is mai csirke vagyok, 20 éves...


2010. okt. 1. 21:26
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Sehogyan sem viszonyultak.Nekik ez csak üzlet.Nem kaptunk se jót,se rosszat.24 voltam.
2010. okt. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

Az a jobbik oldala..minket konkrétan kinevettek..és csak tátott szájjal néztem hogy mi bajuk van.

Pedig állítólag nem vagyunk olyan pár akikre rossz ránézni, sőt. Szóval még csak azt sem mondom azért nevettek mert rondák vagyunk...

2010. okt. 1. 21:33
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

30 voltam. Odamentünk, kiválasztottuk.

Először persze több helyen megnéztük, hogy amilyet keresünk, az hol olcsóbb.

A konkrét vásárlásnál kedvesek voltak. Ha nem lettek volna azok, elküldöm őket a k. anyjukba, és megyünk máshová. Annyi ékszerész van, hogy Dunát lehet velük rekeszteni.

2010. okt. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Én is elküldtem őket:) Csak előtte egy kicsit befagytam, mert ez lett volna a legutolsó dolog, hogy pofátlanul kiröhögjenek mikor nem vagyunk már taknyos kölykök, és nem utolsósorban minimum 130ezret akartunk ott hagyni..
2010. okt. 1. 21:38
 5/37 anonim ***** válasza:
89%

Én nem voltam már nagyon fiatal, de mindig sokkal fiatalabbnak hitt/hisz mindenki a valós koromnála kölyökképem miatt :) Érdekes, hogy amikor megvettük itthon a gyűrűnket, teljesen korrekt módon szolgáltak ki, persze ne várj felhajtást, nekik tényleg csak üzlet, 2 db "egyengyűrű" és kész.

De egyszer betörtek hozzánk és ellopták a gyűrűinket. Olaszországban, egy nyaralás alkalmával vettünk újat, na ott aztán majd' hogy nem kinéztek minket az egyik ékszerüzletből, pedig rendesen voltunk öltözve, mindketten két-két nyelvet beszélünk, plusz az olaszt is törjük. De csak addig viselkedtek ilyen ridegen, amíg az egyik modelt ki nem választottuk, onnan kezdve fülig ért a szájuk, nyájaskodtak. Ez a képmutatás nagyon zavart.

2010. okt. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Na igen valami hasonlóról beszélek.. Azért vannak ott hogy kiszolgáljanak, nem pedig azért hogy véleményezzenek. Addig amíg nem vágok ki az asztalra egy köteg pénzt addig rám se néznek? Hol élnek ezek? Attólmég hogy nem kisestélyibe a párom meg szmokingba jelenik meg, kötelesek normálisan kiszolgálni...
2010. okt. 1. 21:43
 7/37 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos nagyon sok eladó van, akinek köze nincs a szakmához. Max. leérettségizett, semmi életcélja nincs, utálja amit csinál és ezt a vásárlókon vezeti le. Nekem a halálom, mikor hülye kis pi.csák szinte kinéznek a boltból, mert nem veszek semmit. Ilyenkor szoktam én is felvenni a bunkó stílust (mert abból értenek) és hangos megjegyzéseket teszek, milyen gagyi és tömegcuccokat árulnak, amitől még a kínai is jobb. Ilyenkor sürgősen visszavesznek a nagy arcukból és leszállnak a földre, talán rádöbbennek, hogy lehet hogy én ötször annyit keresek mint ők és nem pár négyzetméteren rohadok egész nap. Úgyhogy nem kell törődni semmivel, amíg van vásárló, neki addig van munkahelye és fizetése, csak ezt sokszor elfelejtik.
2010. okt. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
78%
meg még annyit, hogy észrevettem, sokan attól is zavarban vannak, hogy megkérdezzék egyáltalán az árakat, vagy meg merjék bámulni az árcédulát. Nagyon meg kéne, hogy változzon itthon a vásárlási kultúra...
2010. okt. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Igazad van kedves utolsó válaszoló!:) Amúgy párom is ezt mondta, hogy ne is foglalkozzak velük, mert míg ezeknek az ujjára 30-40éves korukra senki se akar gyűrűt húzni, addig az enyémre 20évesen igen..és ezért eszi a fene őket.

De akkor tartsa meg magának, mert engem nem érdekel..én sem kezdtem el piszkálódni a parókaszerű haja miatt:)

2010. okt. 1. 21:53
 10/37 A kérdező kommentje:

"meg még annyit, hogy észrevettem, sokan attól is zavarban vannak, hogy megkérdezzék egyáltalán az árakat, vagy meg merjék bámulni az árcédulát. Nagyon meg kéne, hogy változzon itthon a vásárlási kultúra..."


Ahogy mondod, kultúra! Csak az a baj érdekesmódon ezekbe az emberekbe kultúrából semmi sem szorult..Valahogy megkéne tanítani viselkedni őket.

Én napi 8 órákat dolgozom játszóházban, nem azt mondom hogy degeszre keresem magam de jó a fizetésem, és sokszor van, hogy rossz a hangulatom ilyen olyan okból de soha nem mutatnám ki a vendégeink felé. Nem azért vagyok ott, hogy közöljem másokkal a gondjaimat, hanem hogy kiszolgáljam őket..csak az a baj az eladók többségének erről fogalma sincs.

2010. okt. 1. 21:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!