Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy lehet az, hogy mást alig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy mást alig pár hónap eljegyeznek, míg engem 1 és fél év után sem?

Figyelt kérdés
Még nem élünk együtt, de a barátom azt mondta, ha majd együtt élünk, akkor majd eljegyez, de még nincs pénz összeköltözni. Találkozunk hétvégente, és ennyi a kapcsolatunk. Azért 29 évesen már én sem szeretnék egyedül maradni, azért már mégsem olyan, mint aki 20 éves, és mondjuk vár 4 évet az eljegyzéssel, házassággal.
2022. nov. 26. 13:38
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
90%
Miert nem tudtok osszekoltozni?
2022. nov. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
90%
Együtt se éltek. Miért akarsz eljegyzést így egyáltalán? Mi az, hogy nincs pénz összeköltözni? Hétvégén találkoztok, dugtok egyet és annyi. Ez nem párkapcsolat. Neki így kényelmes. Szerintem nincsenek veled hosszútávon tervei. Másfél év után azért ebben a korban már illene együtt élni.
2022. nov. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
98%
Én komolytalannak érezném. 29 évesen másfél év után még mindig csak járogatni... Ugyanakkor teljesen jogos, hogy nem jegyez el, hiszen, nem, hogy együtt lakni, de eszerint hosszabb ideig együtt lenni se sikeredett még. A hétvégente találkozunk hurrá korszak, valahol a gimi végén válik kevéssé.
2022. nov. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
93%
Felesleges addig az eljegyzéd amíg nem éltetek együtt legalább 1, de inkább több évet. Ti még csak járogattok, nem lesz ebből semmi. Akik össze akarnak költözni megoldják, a pénz csak kifogás.
2022. nov. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor teszed még föl ezt a kérdést?
2022. nov. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
85%
Elveszlek én.
2022. nov. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
92%

Másfél év után össze sem akar veled költözni, szerinted el akar venni?

Mi első találkozótól számítva 1 hónap után költöztünk ossze, eljegyzés stb.. 5 éve vagyunk egyet, hazaskent, kisgyerekkel. Előző exével 5 éve voltak együtt és nem jegyezte el, meg is mondta miért. Nem volt szerelmes.

2022. nov. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
90%

Te irtal mar ide az elmult hetekben. Egy kerdesre sosem valaszoltal, se felteszem ujra: Majd’ 30 evesen masfel eves kapcsolatban miert nem sikerult eddig az osszekoltozes? Mire nincs penz? Aki komolyabban tervez a parjaval, az megoldja.

Hetvegente en az iskolas baratommal talalkoztam akivel 16 evesen jottem ossze.

A masik, egyutt sem eltek, mire jegyezne el? Lakva ismerszik meg az ember, tartja a mondas. Lehet kiderulne, hogy osszeferhetetlenek vagytok, es osszekoltozes utan hamar szet is mennetek. Akkor elmenne masfel ev a kukaba. Bar ha igy haladtok, tobb ev fog elmenni a kukaba. Nem azt mondom, nem ket nap kapcsolat utan kell osszebutorozni, de szerintem par honapos kapcsolatban mar bele kell ferjen.

2022. nov. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
97%
Ha 29 évesen nincs fejenként havi 60ezer forintotok (kb 120 ezer egy kis albérlet), ott súlyos anyagi problémák vannak - amit kétlek, nyilván csak kifogás a pasi részéről. Viszont, ha mégis akkora a baj, hogy még 60 ezer forintja sincs, akkor mit akarsz tőle?! Mert, hogy 18 évesen még nem érdekel, ha valaki csöves, mert olyan szerelmes vagy, az még ok. De 29 évesen? Valami nem stimmel ebben a sztoriban.
2022. nov. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
77%

Konkrétan olyan, mintha a szeretője lennél. Másfél éve tart és még össze sem akar költözni, ráadásul csan hétvégente találkoztok?

Érdemes lenne utána járnod, hogy tuti nincs-e valakije, rosszabb esegben felesége, családja, te meg csak a titkos élete másfél éve.

Tudod hol lakik?! Voltál már nála? Mesélj már, mert ez elég érdekes...

2022. nov. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!