Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Képes lehetek elfogadni más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes lehetek elfogadni más gyerekét?

Figyelt kérdés
a páromnak van egy 3éves lánya.az akkori nőjével a baba születése után mentek szét! már egy éve együtt élünk,csak amikor itt alszik a gyerek,nagyon furcsa-rossz érzés fog el! én megakarom szeretni,sőt kedvelem is,de nemtudom képes vagyok e szeretni őt! még kicsi,de mégis mintha szét akarna választani engem az apjától!Mindig hisztizik ha hozzám beszél,vagy hozzám ér az apja!Én próbálok megértő lenni,de nemtudom mit tegyek! néha teljesen kikészülök tőle,de a barátomnak nem merem mondani, azt érzem a lánya mellett állna ki! (én19vagyok a barátom 30)
2010. aug. 13. 16:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
habár jó lenne ha megszeretne téged a kislány, de még szép h a párod inkább mellette állna ki. elég meleg ha egy 3éves kislány mellett ki kell állnia veled szemben.
2010. aug. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Képes, idővel. Azért gondold végig egy kicsit a gyerek helyzetét is. Ő azt szeretné, ha az apja vele foglakozna, mert téged nem is nagyon ismer. Legyél vele kedves, türelmes. Ennyit tudok mondani, még nem voltam ilyen helyzetben csak a látottak alapján.
2010. aug. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Több erőfeszítést teszek azért hogy tartsák a kapcsolatot,mint kellene! Nem akarok harcolni senki ellen,csak éppen nemtudom hogy mit tegyek! szóljak,vagy sem!
2010. aug. 13. 16:35
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem beszélgess a pároddal erről az egészről. Kérdezd meg, hogy szerinte mit érezhet, gondolhat a lánya rólad. Vagy hogy mit kellene tenned, hogy jobban megkedveljen téged. Ő biztos jobban ismeri a kislányt, így tud adni egy-két tanácsot. Felesleges hallgatni, és tűrni, persze nem arról van szó, hogy támadd le, hogy a lányod utál engem, és szét akar választani minket. Ugyanis a kislánynak nem ez a szándéka, csak simán nem érti a helyzetet sem teljesen szerintem. Ő csak szeretetre vágyik, és az apukájától igényli azt a szeretetet is, amit az anyukájától nem kaphat meg.
2010. aug. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ehhez azis hozzájárul hogy még elég fiatal vagy ehhez a feladathoz. Még érned kell hogy ezt valójában eltudd fogadni. Szerintem.
2010. aug. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
ja és valószínű nem érti h ha más apuja meg anyuja egymást puszilja az övéi mért nem. majd megérti ha érett lesz rá.
2010. aug. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2010. aug. 13. 16:52
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hiába mondják, hogy nem számit a korkülönbség. 11 év rengeteg. Te még fiatal vagy, szórakozni vágysz, ő meg felnőtt férfi akinek nagyon fontos a kislánya. Akkor itélném el, ha nem állna a gyermeke mellett. Te szerintem még nem állsz készen egy ilyen kapcsolatra.
2010. aug. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hogy ismerkedtetek meg a pasival?
2010. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
egy nagy véletlen volt!műkörmöshöz mentem és félúton találkoztunk,és beszélgettünk.megvárt még kész vagyok és hazavitt.igy szépen lassan!1 hónapig nem volt semmi csak találkozgattunk,és várt rám!tudtam a gyerekröl,és mindig tárt karokkal várom a kislányt ha jön hozzánk,hiszen egy éve együtt élünk!és legtöbbször én mondom neki hogy menjünk el sétálni vigyük el a gyerekét a játszótérre.
2010. aug. 13. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!