Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha tudja hogy én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudja hogy én vagyok a nagy Ő, meg tőlem akar gyereket, akkor miért csak sok év múlva házasodjunk?

Figyelt kérdés

24 leszek lassan,párom 26,4 éve együtt vagyunk,gyakorlatialg együtt is lakunk,(sosem mondtam h költözzön hozzám,magától jött),magától hozta fel és hozza fel egyre gyakrabban hogy melyikőnktől mit fog örökölni a leendő kifiunk (merth azt akar),és hasonlókat.

De amikor szóbakerül eljegyzés,házasság (nem a miénk),akkor mindig az a reakció,hogy hülye aki fiatalon (munkatársa 25,rá mondta legutóbb) házasodik,ő 30 éves kora előtt nem akar.De gyereket meg akkor amikor én is nagyjából 30 leszek.

Eddig nem igazán reagáltam erre,de nem értem,és elszomorit.

Gyereket hamarabb én sem akarok,ezzel tisztában van ő is.De esküvőt miért nem lehet hamarabb?Tudja hogy semmi nagy felhajtást nem szeretek,nincs is nagyon sok ember akit meghivni,és pénz is lenne még nagyobb felhajtásra is.

Ha meg ennyire tudja h én vagyok élete párja,akkor mire kell várni?

kerek-perec megkérdezni meg mégsem akarom,mert rosszul sülne el.

24/N


2011. máj. 23. 11:11
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
73%

A pasik (és sok nő is) ilyenek. Nekik nem olyan fontos a házasság meg a felhajtás, hisz ígyis-úgyis együttéltek. Viszont nagyon sok jól működő kapcsolat elromlik a házasságkötés után. Akkor már hivatalosan is "meg van kötve", nem mindenkinek jön be ez az érzés.


Szerintem ne sürgesd, mert látod, hogy veled tervez, addig meg nem mindegy, hogy élettársakként, vagy házastársakként éltek együtt? Én 29 voltam, mikor a párom 5 év után elvett, mert babát akartunk, és azt, hogy "igazi" családba jöjjön. Előtte eszünkbe se jutott ez, mert jó volt együtt, és tudtuk, hogy papírral vagy anélkül, de együtt vagyunk és leszünk.


Türelemmel legyél, mert tényleg rosszul sülhet el ha sürgeted.

2011. máj. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Az egyetlen amit tud,hogy én gyereket csak házasságba.ezt már az elején mondtam
2011. máj. 23. 11:19
 3/36 anonim ***** válasza:
85%

Pedig ezt jó lenne mielőbb tisztázni!

Kerek-perec mondd meg neki, hogy attól függetlenül, hogy most még te sem akarsz gyermeket, de szeretnéd, ha törvényesen is összekötnétek az életeteket.

Ha kibújót keres-talál, akkor el kellene rajta gondolkodnod, vajon valóban te vagy-e neki az igazi, vagy csak ezt mondja.

2011. máj. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
89%

Pedig, ha az ő okait akarod megtudni, legjobb módszer, ha megkérdezed tőle, és nem az, hogy valami sokrésztvevős brainstormingot szervezel, hátha valaki megfejti.

Legfeljebb azon érdemes elgondolkoznod, hogy kérdezed meg tőle. 4 éve együtt vagytok, csak fel tudsz neki tenni valahogy egy olyan kérdést, ami nem lelkesíti.

2011. máj. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
52%

Nálam az történt, hogy a kedvesem nagyon szeretett volna összeházasodni, én pedig nem.

Erre a barátnőjén keresztül kiderült, hogy ha nem veszem el feleségül akkor nagyon szeret ugyan, de elhagy.

Én is szeretem, de a férfiaknak a házasság nem fontos. Olyan mint egy új kocsi vagy valami (na ez is megvan) dolog.

Kevesen fogják fel, (és én is közéjük tartozom) hogy mi a francért kell összeházasodni.

De az ember megteszi, ha megijed hogy elveszti akit szeret. 3 hónap múlva megkértem a kezét, de még mindig nem tudtunk összeházasodni anyagi okok miatt.

Most jön a baba, és össz kell házasodnunk végre. De mostmár én is szeretném :))


ez nem tanács, csak az én sztorim remélem segitett valamit.

2011. máj. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Nagyija elég idős és nagyon beteges,nincs sok ideje hátra,nagyon szeret engem,"követeli" a dédunokát,de legalább h az egyszem kisunokáját lássa megnősülni,ő ami a szivén az a száján tipus,párom arra is annyit reagált neki,hogy csak éljen még jópár évig,mert szeretné ha ott lenne majd.(járásképtelen,nyarat örülünk ha túlélő a mama mindenféle nyavalyával)
2011. máj. 23. 11:30
 7/36 anonim ***** válasza:
95%

Nekem ez mindig olyan szar dumának tűnt, amikor valaki azt mondta,hogy 30 éves kora előtt nem nősül. Miért? Mi történik utána? Főleg,ha komoly kapcsolatban van. Mert,ha még egyedülálló lenne megérteném!

Ez mellébeszélés! Az én férjem soha sem mondott ilyet. Amikor kész lett a házunk, megkért. Előtte nem beszéltünk nagyon róla, mert ha már közösen építkeztünk, gondoltam, akkor talán közös jövőt tervezünk!:) Nem érti miért kell ettől betojni. Ha szeretek valakit, és vele akarok élni, meg már élek is, akkor elveszem!

Szerintem akkor is le kellene ülnötök erről beszélgetni!

2011. máj. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

11:28

de ha neked nem fontos,a párodnak meg igen,akkor miből tart felvenni egy öltönyt és azt mondani "igen"? mert a pasiknak kb ennyi a dolga,ugyis a nő szervez


plussz ráadául páromnak fontos,hisz ragaszkodik a templomhoz,ahhoz ahol őt keresztelték régen. (Nekem meg mind1,megkeresztelve vagyok,más vallás,de tökmind1 melyik papot hallgatom végig)

2011. máj. 23. 11:32
 9/36 A kérdező kommentje:
Legkésőbb ősszel muszáj lesz erről elbeszélgetni,költözünk,házat akarunk venni.Sehol nem szeretnék éllettársként szerepelni.Erről a szóról nekem mindig a nemfehérek jutnak eszembe amikor mennek börtönbe látogatni:)
2011. máj. 23. 11:34
 10/36 anonim ***** válasza:
90%

"11:28

de ha neked nem fontos"


De fontos, nekem már fontos. ;) Csak akkor nem fogtam fel még. Azért irtam a végén, hogy már én is szeretném azóta. ;)


De körülbelül annyira volt fontos, mint neked az, hogy melyik papnál esküsztök. Lehet, hogy neki meg az a fontos...

2011. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!