Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti minden gáz dolgot elmondato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti minden gáz dolgot elmondatok ami történt veletek az életetekben párotoknak?

Figyelt kérdés

kiskoromban és tiniként sok hülyeséget csináltam amit szégyellek. Viszont bűntudatot érzek amiért nem mondom el páromnak, de annyira sok és gáz dolgot csináltam, hogy égni se akarok előtte, ergó nem akarom elmondani ezeket.

Ti mit tennétek a helyemben?


22l. 6 éve együtt


2019. jún. 10. 22:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Bármit el merek mondani, ami eszembe jutott, vagy szóba került eddig, azt el is mondtam mind. Nekem sem jutna eszembe, hogy "égnék" előtte, azon már túl vagyunk, voltak cifra dolgok a kapcsolatunk alatt is. 6 éve, kamaszkorod óta ismer, szerintem nyugodtan felvállalhatod magad teljes egészében. Persze felesleges leültetni, és rázúdítani minden "gáz" dolgot, amit valaha tettél, csak azért, hogy tudja, de ha jól esne, illene, hogy legyen olyan kapcsolat köztetek, hogy elmondhasd.
2019. jún. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
De ha nem akarom elmondani meg felesleges akkor minek mondjam?
2019. jún. 10. 23:25
 13/17 anonim ***** válasza:
6 éve együttvagytok, és MOST jut eszedbe, hogy hát, na, pár dolgot meg kéne esetleg mondani neki?? :) ilyenkor már minek? vagy elmondod az elején ( elmondtad volna) vagy hallgass róla.
2019. jún. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem ez fura. Mint egy felelésnél álljak elé, és próbáljak emlékezni, hogy miket csináltam? Pláne hogy nem csináltam semmit. A leggázabb dolog, hogy el tudtam táncolni egy Spice Girls koncert koreográfiáját, és nyaranta reggel 8-tól este 8-ig Simseztem.
2019. jún. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hát eddig nem jutott az eszembe, mer tmár annyira a múlt, hogy sose gondolkodtam rajta.
2019. jún. 11. 17:02
 16/17 anonim ***** válasza:
Ès ezek mèg ő előtte voltak? 22 èves vagy, 6 ève együtt. Tehát neked 16 èves korod előtt már olyan bő ès gázos a múltad?
2019. jún. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
nem annyira vészes, de igen
2019. jún. 11. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!