Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti minden gáz dolgot elmondato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti minden gáz dolgot elmondatok ami történt veletek az életetekben párotoknak?

Figyelt kérdés

kiskoromban és tiniként sok hülyeséget csináltam amit szégyellek. Viszont bűntudatot érzek amiért nem mondom el páromnak, de annyira sok és gáz dolgot csináltam, hogy égni se akarok előtte, ergó nem akarom elmondani ezeket.

Ti mit tennétek a helyemben?


22l. 6 éve együtt


2019. jún. 10. 22:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem. De van amiről még a saját családom se tud, szóval nem kivételezek vagy ilyesmi. Vannak olyan dolgok, amikről egész egyszerűen nem akarok senkinek beszélni.


N

2019. jún. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha szóba jön valami, akkor elmondom, de ha nem kérdez rá vagy nincs olyan dolog, ami miatt el kéne mondanom, nem beszélek róla. Nem megyek.oda hozzá, hogy "hahó, mwgnyaltam negyedikben egy csigát" vagy tudom is én...
2019. jún. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
16%
Igen, ha megbízom benne akkor elmondanám neki az összes szörnyűséget ami velem történt és amit tettem.
2019. jún. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mit tegyek ha nem akarom elmondani, de igy meg büntudatom van?
2019. jún. 10. 22:55
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. EGy kapcsolat nem arról szól, hogy életed minden rezdülését el kell mondanod. Persze, ha éppen témába vág vagy valami kapcsán eszedbe jut, akkor elmondhatod, ha akarod.
2019. jún. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű dolgok azok amit nem akarsz annyira elmondani?
2019. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
4%

wow örülök hogy van benned őszinteség! mi a barátnőmmel csináltunk hasonló dolgot piáltunk otthon vacsorához aztán oké ittunk és játszottunk ivosat kérdez feleleket! nekem is voltak kínos dolgaim nagyon amiket szégyeltem de megkönnyebültem mikor hallottam hogy neki nem voltak zürős fura dolgai :D kicsit sokott kapott viszont tölem de annak is örülök hogy megbocsáltot ezekért

olyan dolgok voltak amiket senkinek sem mondtam el és mélyen eltemettem sokáig nem is emlékeztem rá!


nagyon jó érzés amikor tényleg aannyira meg bizol a másikban hogy nincs titkotok

2019. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Minden ilyenről tud. Egy 6 éves kapcsolatban ha azt tudod mondani, hogy "nem akarok égni előtte" az régen nagyon rossz. Ez azt jelenti, hogy halál felszínes a kapcsolatotok.

Minden kis hülyeségemről, minden gáz dologról tud. Teljes mértékben megbízom benne, emellett pedig baromi jó beszélgetések kerekednek belőle. Egymás megismerésének szerves része ez. Csak úgy fog megérteni és megismerni, ha az egész történetet látja egyben. Mert minden amit tettél az hozzájárult ahhoz, aki ma vagy és ahogyan reagálsz dolgokra, ahogyan gondolkozol. És sok mindent megtudsz te is róla amikor ezekről beszélgettek.

2019. jún. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Lazy Lover ***** válasza:
Nem! Csak annyit szoktam mondani hogy csak 1 fokkal voltam rosszabb az ördögnél
2019. jún. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ami a múltban történt, annak ott a helye. Ha megváltoztál, akkor nincs jelentősége, mit tettél régen. Így, amit akarsz elmondasz, de amit nem, amiatt ne érezd rosszul magad.
2019. jún. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!