Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak, titeket befolyásolna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket befolyásolna, ha a kiszemelt párotoknak, van egy kamasz fia, aki finoman szóval se kedvel?

Figyelt kérdés
Egy két szobás kis lakásban él, és még elkerülni se tudjátok egymást. Így mennétek hozzá, hogy nála is legyetek?
2019. jan. 15. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Ha azért nem kedvel, mert hülye, akkor nem zavarna. Ha azért nem kedvel, mert valami rosszat tettem, akkor zavarna.
2019. jan. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
A kamaszok nagy többségére jellemző az, hogy lázad minden ellen. Ez általában csak kamaszhiszti ergo nem az illetővel van konkrétan személyileg baja, csak bele van kódolva, hogy utáljon mindenkit akit lehet. Az, hogy mennék-e nyilván attól is függ, hogy hogy viselkedik velem a gyerek. Ha csak annyi, hogy nem szól hozzám, az nem biztos, hogy vissza tartana, ha beszólogatna vagy tiszteletlen lenne velem az már zavaróbb lenne. Én megbeszélném az anyjával, hogy nincs bajom a gyerekkel, de úgy érzem nem kedvel és kényelmetlenül érzem magam náluk így inkább legyünk nálam. Ha ez nem megoldható beszélnék a gyerekkel is meg az anyjával is, hogy nem kötelező engem szeretni attól, hogy az anyja szeret, ez nem elvárás, csak legalább az emberi viszonyt tartsuk meg egymással és nyilván ehhez az anyja közreműködése is szükséges.
2019. jan. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Zavarna. Nem kezdenék olyan kapcsolatba ahol eleve harcolni kell.

Nevelje meg a hülyegyerekét, aztán majd utána akarjon kapcsolatot.

Harcoljon a @om valami kis tizenéves pöccsel aki ellenségnek néz...

2019. jan. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a 3. válaszoló rondán beszél és hülyén adja elő a véleményét, de én ugyanígy gondolkodok. Az anya nevelje meg a gyerekét. Én is kamaszként kaptam randis apajelölteket, és nekem mondania se kellett anyámnak, hogy viselkedjek velük rendesen, mert jól nevelt voltam, és tudtam, hogy anyu is boldogságra vágyik végre a sok szenvedés után.

Ha viszont én kifognék egy neveletlen kölykű pasit, az azt bizonyítja, hogy egy olyan férfival kezdtem, aki nem képes kézben tartani a nevelést. Kérdező, tudom, hogy férfiak válaszát vártad, de szerintem ez nem nemek kérdése kizárólag.

30 N

2019. jan. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a véleményem, mint 3-as hozzászólónak.

Amúgy volt olyan barátnőm, aki ilyen helyzetből kiindulva össze is házasodott a pasival (mert a pasi nem hátrált meg a csaj fiától). De egy harc az egész életük. A srác némán és elvakultan utálja a pasit, a pasi pedig ugye eltartja a srácot is, okosteló, tablet, kisfaxom, ez mind természetes ugye, az utált nevelőaputól. (Csoda, hogy még a házasságuk nem ment rá. Ja, és marha jó lehetett ebben nevelődni a két közös kislányuknak.)

2019. jan. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!