Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok ti hagyjátok a párotokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hagyjátok a párotoknak hogy megfésülje a hajatokat?

Figyelt kérdés
Én imádom fésülni a barátnőmnek de nem hagyja csak néha
2018. máj. 27. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Én nagyon szeretem. Ha lassan és finoman fésüli a derékig érő hajam, mindig kellemes bizsergető érzés fog el, szinte mint a fejmasszázs során. 💆🏼‍♀️
2018. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem még sosem akarta senki megfésülni.
2018. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Hagynám. Kicsit én is hajmániás vagyok, szeretek beletúrni a férfiéba, és jól esik, ha a partnerem is vonzónak tálalja hosszú hajam.
2018. máj. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Kicsit fétis szaga van, az ilyet meghagyom másoknak.
2018. máj. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én hagynám, sőt nagyon szeretem, fordítva is, hogy én birizgálom a férfi haját.
2018. máj. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Csak ha el lenne törve mindkét kezem
2018. máj. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon szeretem, ha a párom a hajammal foglalkozik, kérni is szoktam rá.

Viszont mindketten nők vagyunk.

2018. máj. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert 100%, hogy a felét kitépné közben. :D


Sokszor én is tíz perc, mire kigontom, és közben ölni tudnék, úgy fáj, ha sok a gubanc - sok, sűrű, hosszú és még lófarokban is kuszálódik ,sajnos.

2018. máj. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk, amióta együtt élünk, ez szépen lassan a mi közös kis szertartásunkká nőtte ki magát. Én vizes hajjal fekszem le, és ő még elalvás előtt kifésüli. Vagy ha elalszom, és reggel óriási kócokkal ébredek, leültet maga elé, és szépen fésülgeti, közben filmezünk, beszélgetünk. Nagyon szeretjük ezt mindketten :) (amikor együtt fürdünk a hajamat is megmossa :)

20N+22F

2018. máj. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!