Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Már én nekem kellemetlen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már én nekem kellemetlen a szituáció, mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés

Megismertem a barátomat(28) 4 hónapja vagyunk együtt.

Ő nagyon szeretné,hogy hozzájuk költözzek,azzal,még nem is volt bajom,hogy a szüleivel él.

Át mentem hozzájuk,bemutatkoztam stb,idáig csak hétvégente mentem át hozzájuk.Néha alig várom,hogy haza jöjjek.

tegnap ugy volt,hogy haza jövök este ,de a barátom mondta,hogy akkor reggel tőlük menjek dolgozni,mondom jó rendben.

Mondtam neki,mert mikor ott vagyok nem eszek egésznap semmit,de nem is kérdezi.

Mondtam neki este 6 kor,hogy az a baj,hogy kezdek éhes lenni,kérdezte,miért éhes vagy? mondom igen,erre ő mondta,hogy úgyis akart magának melegszendvicset melegíteni,leült mellém,és elkezdett enni,meg sem kérdezett,mind1 mondom majd otthon holnap eszek.

Reggel a barátom 8 ra jár melozni,én 11 re.

Kicsit kellemetlen volt,mert a szüleivel nem nagyon beszélgettem még.

Le mentem az anyukájához,mert csak ő volt otthon,

Köszöntem neki,hogy jó reggelt szia :)

erre ő vissza sem köszönt,láttam,hogy főzőcskézz a konyhába,oda mentem,és megkérdeztem,segíthetek e valamit?

Erre ő nem,mondom rendben akkor én megyek dolgozni.

Tiszta kellemetlen a szituáció.

Tegnap meg ott hagyott a barátom egész napra nem is mertem egyedül lemenni a szüleihez,inkább aludtam,csak teljen az idő

Ez is nekem tiszta gáz,nem akarom,hogy bunkónak tűnjek,de nem tudok mit csinálni.

Szerintetek?



2019. jan. 10. 15:22
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
77%
Sokan leírták hogy mekkora bunkó de azért te sem vagy semmi. Miért nem mondod négy hónap után simán hogy "hozz már nekem is!"? Vagy hogy "rendeljünk valamit." Lehet csak sziplán lüke, vagy konkrétan azt mondaná hogy nem az? El nem tudom képzelni hogy egy kapcsolatban hogy lehet ez téma. Az ember eszik és kész.
2019. jan. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
60%
Azt akartam írni hogy konkrétan azt mondaná hogy nem ad??
2019. jan. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Azért elgondolkodtató milyen kapcsolatokban vergődnek egyesek. Azt gondolják ez normális..és egyáltalán felmerül a kérdés , hogy megkérdezzék mit tegyenek!?

Hová tart ez a világ? Hová tűnt az önbecsülés?

Ez a kérdés amellett, hogy mélyen elgondolkodtató, ugyanakkor mélyen szánalmas is..

Egy fiatal lány nem kap enni a barátjánál...???

Az fiú anyja sem kínálja meg semmivel?

Egyszerűen hihetetlen .. mint egy tragikomédia.

Mit tegyél kérdező?

Rohadt gyorsan menekülj ezektől az emberektől...

De az az érzésem, hogy neked meg ez tökéletesen jó...

2019. jan. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
77%
Hát mindketten elég hülyék vagytok egymáshoz, megéritek a pénzetek.
2019. jan. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!