Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Már én nekem kellemetlen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már én nekem kellemetlen a szituáció, mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés

Megismertem a barátomat(28) 4 hónapja vagyunk együtt.

Ő nagyon szeretné,hogy hozzájuk költözzek,azzal,még nem is volt bajom,hogy a szüleivel él.

Át mentem hozzájuk,bemutatkoztam stb,idáig csak hétvégente mentem át hozzájuk.Néha alig várom,hogy haza jöjjek.

tegnap ugy volt,hogy haza jövök este ,de a barátom mondta,hogy akkor reggel tőlük menjek dolgozni,mondom jó rendben.

Mondtam neki,mert mikor ott vagyok nem eszek egésznap semmit,de nem is kérdezi.

Mondtam neki este 6 kor,hogy az a baj,hogy kezdek éhes lenni,kérdezte,miért éhes vagy? mondom igen,erre ő mondta,hogy úgyis akart magának melegszendvicset melegíteni,leült mellém,és elkezdett enni,meg sem kérdezett,mind1 mondom majd otthon holnap eszek.

Reggel a barátom 8 ra jár melozni,én 11 re.

Kicsit kellemetlen volt,mert a szüleivel nem nagyon beszélgettem még.

Le mentem az anyukájához,mert csak ő volt otthon,

Köszöntem neki,hogy jó reggelt szia :)

erre ő vissza sem köszönt,láttam,hogy főzőcskézz a konyhába,oda mentem,és megkérdeztem,segíthetek e valamit?

Erre ő nem,mondom rendben akkor én megyek dolgozni.

Tiszta kellemetlen a szituáció.

Tegnap meg ott hagyott a barátom egész napra nem is mertem egyedül lemenni a szüleihez,inkább aludtam,csak teljen az idő

Ez is nekem tiszta gáz,nem akarom,hogy bunkónak tűnjek,de nem tudok mit csinálni.

Szerintetek?



2019. jan. 10. 15:22
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Pfúúú de gáz.. Kérlek szépen mondd, hogy ez nem igaz, és csak kitaláltad!?

Te most komolyan egy ilyen kapcsolatban élsz?

És neked ez így konkrétan jó is???

Mégis mi a jó büdös francot csináltok ti?

Nincs kommunikáció, nincs beszélgetés, nincs közös főzés,közös evés..? Akkor mi a franc van???

Pff....

2019. jan. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
73%
A fiúka se különb az anyánál! A barátodnak tudnia kellene ha nem csípnek téged a szülei. Ha tudja hogy gond van akkor a szobába kellene vinni neked ezt azt. Vagy együtt csinálna veled olyat amit szeretsz. Már csak illemből is mindennel kínálni kellene a szülőknek hogy ne nézd le őket. Szerintem hagyd a sráccal a kapcsolatot, mert a kajából kiindulva másban is ugyanolyan tapintatlan. Egész nap bazz nem kínálni valakit és még csodálkozni is hogy éhes a szegény csaj. 😂
2019. jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
80%

Nekem meg már az a kellemetlen, hogy amint belépünk a házba, az apja, anyja azonnal el kezd nyaggatni, hogy mit szeretnénk inni, enni?

Eszméletlen finomakat főznek (főleg a papája), képtelenség megállni hogy az ember ne zabáljon, olyan illatok vannak.

Különben meg nem sokat foglalkoznak velünk. (szerencsére:)

2019. jan. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
89%

Te jó ég, milyen családot fogtál ki...

4 hónap alatt egyszer sem kínált meg a barátod? És képes ott előtted enni?! Egy tizenéves sráctól se lenne normális ez a viselkedés, de ráadásul ő 28 éves...

Szegénykém, szörnyű lehet egész nap ott éhezni. A kedves anyuka meg semmibe vesz. Ha jót akarsz magadnak, eszedbe se jusson odaköltözni.

2019. jan. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
81%

Úristen, menekülj amig tudsz!

Ez egyáltalán nem normális! Se a párod, se a családja!

Az én párom tálcán hozza nekem a kaját! Ha nincs semmi fogja magát és összedob valamit. Az anyukája el sem enged tőlük, amig nem eszek!

És itt nem konkrétan az evés a lényeg, hanem a szándék, és a bunkóságuk, minden más téren is ilyenek!

2019. jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
80%

Ez egy önző, hülye pereputty, ennyi. A fiú se különb


Én rendelnék egy pizzát a házhoz és ott a nappaliban, a tévé előtt elfogyasztanám és aki csak egy szeletet merne venni, akkorát baxnék a kezére, hogy leesik. A pasaséra is.Másnap költözök is.


Na, az ilyen csávó annyira megérdemli, hogy egyedül haljon meg.

2019. jan. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
89%
Ez most komoly :DD Te oda éhezni jársz? Őszintén remélem, hogy ez csak egy vicc. Első alkalommal ahogy nem kínált volna meg, csak egy sima, szimpla látogatáskor, hanyatt homlok menekültem volna és vissza se nézek!
2019. jan. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
70%

Hát elég furcsa a párod és a családja. Én lehet, hogy rendeltem volna egy pizzát, de én nem vagyok hajlandó senki bunkósága miatt éhezni.

Jah és legközelebb a környékükre se mentem volna.

2019. jan. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
70%

Szakits. Nagyon durva.


Soha tobbet ne menj oda es minden kapcsolatot szakits meg veluk azonnal.


N/36

2019. jan. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
70%
Unokatesóm volt egy ilyen állattal, ha kaját vitt még el is kérték tőle, ő etette a családját a csávónak. :D Lépj le, amíg lehet. :D
2019. jan. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!