Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Már én nekem kellemetlen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már én nekem kellemetlen a szituáció, mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés

Megismertem a barátomat(28) 4 hónapja vagyunk együtt.

Ő nagyon szeretné,hogy hozzájuk költözzek,azzal,még nem is volt bajom,hogy a szüleivel él.

Át mentem hozzájuk,bemutatkoztam stb,idáig csak hétvégente mentem át hozzájuk.Néha alig várom,hogy haza jöjjek.

tegnap ugy volt,hogy haza jövök este ,de a barátom mondta,hogy akkor reggel tőlük menjek dolgozni,mondom jó rendben.

Mondtam neki,mert mikor ott vagyok nem eszek egésznap semmit,de nem is kérdezi.

Mondtam neki este 6 kor,hogy az a baj,hogy kezdek éhes lenni,kérdezte,miért éhes vagy? mondom igen,erre ő mondta,hogy úgyis akart magának melegszendvicset melegíteni,leült mellém,és elkezdett enni,meg sem kérdezett,mind1 mondom majd otthon holnap eszek.

Reggel a barátom 8 ra jár melozni,én 11 re.

Kicsit kellemetlen volt,mert a szüleivel nem nagyon beszélgettem még.

Le mentem az anyukájához,mert csak ő volt otthon,

Köszöntem neki,hogy jó reggelt szia :)

erre ő vissza sem köszönt,láttam,hogy főzőcskézz a konyhába,oda mentem,és megkérdeztem,segíthetek e valamit?

Erre ő nem,mondom rendben akkor én megyek dolgozni.

Tiszta kellemetlen a szituáció.

Tegnap meg ott hagyott a barátom egész napra nem is mertem egyedül lemenni a szüleihez,inkább aludtam,csak teljen az idő

Ez is nekem tiszta gáz,nem akarom,hogy bunkónak tűnjek,de nem tudok mit csinálni.

Szerintetek?



2019. jan. 10. 15:22
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Utolsó lehet :D
2019. jan. 10. 15:38
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Az még hagyján hogy nem kérdezik meg hiszen lehet úgy vannak vele hogy már el tudod látni magadat de az hogy mondod neki hogy éhes vagy és még fel is ajánlja neked hogy akkor a részedre is készít melegszendvicset és erre megfeledkezik rólad és a többiek is elfelejtik hogy éhes vagy és ennek kell felháborító. Az anyjától meg megkérdeztem volna hogy ha már a főzésben nem is de a kaja elpusztításában segítesz 😃 azért ez gáz. Máskor ha megint vissza kérdez a párod hogy éhes vagy? Vágd pofon keményen hogy érezze mennyire...
2019. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
92%
Uramisten, hagyd már ott ezt a szerencsétlent! Anyu majma.
2019. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
89%

ha belegondolunk, összeilletek, két hülye egy pár:D

mindenesetre még nagyon kis esetlenek vagytok:) így semmiképp nem költöznék oda, hogy nem merek megmukkanni...bár jó fogyókúrás helyzet

2019. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
93%
Jézusom. Mekkora gyökér a partnered.
2019. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
76%
Uhh kérdező,ez nagyon gáz!!Rendesen sajnallak!!Megse kérdik hogy ehes vagy e..vagy esznek előtted te meg nem...erre nem nagyon tudok mit mondani,esetleg annyit hogy vegyél pár szelet csokit,ropit,kekszet tedd a taskadba es edd meg ha nem adnak kajat.
2019. jan. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
86%

Aztamindenit, a párod jó nagy gyökér, anyjával egyetemben. Én párom anyám annyiszor kérdezgeti, hogy mit kér, hogy már lehet neki ez lesz a baja az én sleppemmel :'D

Jó kis fogyós szitu, hány kilót fogytál azóta?


Viccen kívül, én lehet hagynám a fenébe az ilyen pasit. Véletlenül eljuttok a közös életig, a saját maga ellátásán kívül más nem fog eszébe jutni, az is fix.


30N

2019. jan. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer volt egy ilyen szitum. Felébredtünk reggel, ő csinált magának egy kávét és ott iszogatta előttem. Nekem, mint kávébu*inak több sem kellett, fogtam magam beültem a kocsiba, indulás haza. Megkérdezte miért nem maradok? Mondom kávé nélkül morcos vagyok........

Ja és később megírta, hogy csinálhattam volna magamnak.:DD

2019. jan. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
65%
Milyen banda ez??? Jéézusom, menekülj. Mondjuk engem sem kínált a barátom anyja, de amúgy nagyon kedvelt, nem akart zavarni, így ki sem dugta az orrát a szobából. Bár én nem aludtam náluk, de amúgy ha külön kasszán van a párod a szüleitől, akkor erről neki kell gondoskodnia hogy vegyen, készítsen, kínáljon. Vagy együtt vesztek kaját közös pénzből. Bár mi jól éltünk és rogyásig a hűtő mindig, így anyám agyon etette a pasijaimat. De mindenki máshogy él. Mindenesetre ezt valahogy meg kell beszélned a pároddal, mert rendszeresen nem várható el hogy etessenek, de vendégszinten igenis elvárható.
2019. jan. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
76%
am meg ja..sajnálom,főleg a beléjük feccölt jóindulatodat..ettől már tényleg nem lehetsz jófejebb
2019. jan. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!