Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Túl tökéletes életem van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl tökéletes életem van? Mégis miért félek attól, hogy tönkremegy?

Figyelt kérdés

34 éves nő vagyok, Olyan életem van, amilyet még kislányként sem tudtam elképzelni. Anyagilag egyénként is nagyon jól állok, ha életem végéig semmit nem dolgoznék akkor is egy erős középszinten meg tudnék élni a befektetéseimből (ingatlanok, értékpapírok), boldog kapcsolatban élek 8 éve, rengeteget utazunk, szeretve imádva vagyok a párom által, egyfolytában utazunk, soha nem unatkozunk, kapcsolatunk kiegyensúlyozott. Mégis naponta eszembe jut, hogy mi lenne velem/velünk ha valami történne, félek attól, hogy ez az egész egyszer csak elmúlik...



Ugye ez nem normális, mit tehetnék ellene?


2018. máj. 19. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Mert van mit veszítened.
2018. máj. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Most idejössz hencegni a tökéletes életeddel amikor tudod jól, hogy amúgy is sok itt a lelkinyomorék?


Mi lesz ha elmúlik? Akkor majd elmúlik aranyom ez a boldogság, az életben vannak hullámvölgyek és vagy kibírod vagy nem. Ha ennyire tökéletes az életed akkor ne a GYK-n keresd a válaszokat mert ezzel is csak magadat minősíted.

2018. máj. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2, gondolom neked nem lehet túl fényes életed, de remélem egyszer megtapasztalod te is, hogy milyen az mikor évek óta szinte egy álomban élsz, csak félsz, hogy egyszer felébredsz és vége.
2018. máj. 19. 18:58
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Én megértelek, az én életem is ilyen (volt) 10 évig, én is féltem néha hogy véget ér. Véget is ért, nagyon sokat tanultam belőle. Elsösorban azt, hogy élvezni kell a jelent (tényleg), nem a jövön aggodni, vagy a multon rágodni. A másik, hogy szinte minden véget ér egyszer. Ez a világ rendje. Végül pedig azt, hogy a változás nem feltétlen rossz. Attol függ, hogy hogyan reagálunk rá. Ha meglovagolod, akkor a legijesztöbb hullám is a kezed alá dolgozik.
2018. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
46%
Tarts talonban egy-két Lőrit, akikhez rögvest átsprintelhetsz, ha beüt a krach.
2018. máj. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#4, köszönöm, nagyon hasznos volt a hozzászólásod, erről a görcsös ragaszkodásomrol kell leszoktassam magam...


#5, te kis rosszindulatú felhasználó, valóban kis gonosz vagy. :) Mészáros nem pálya, akkor már inkább Vajnára mennék rá. :D

2018. máj. 19. 19:32
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

Te egy lista alapján élsz, egy recept szerint, amit a kislányok összeírnak röhögcsélve gyerekkorukban egy papírra és megfogadják egymásnak, hogy ezt teljesítik.


Megvan minden a tökéletes húsleveshez számodra :)

De ez nem boldogság.

Mindent meg tudsz magyarázni, mindent le tudsz írni.

Kipipálhattál mindent amit szerettél volna.

De ez kevés.

2018. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%

Mert túlságosan anyagias vagy, és félsz attól, hogy ezt el fogod veszíteni.


És lelki békéd is van?


Nekem is számomra tökéletes életem volt, tavaly februárig. Amikor is anyukám meghalt 56 évesen daganatban. 12 évig küzdött vele. Na, innentől kezdve az életem gyökeresen megváltozott. Már nem vagyok az az életvidám nő, mint voltam. Apránként kapargatom magam össze.

És ez csak egy haláleset.


Egyébként a paráid miatt fogsz hamarosan koppanni, mert te magad vonzod be a negatívat. Nézd meg a Titok című filmet.

Ha annyira tökéletes lenne, akkor nem foglalkoznál ilyen dolgokkal.


A sírba úgysem viheted magaddal a pénzed, úgyhogy inkább élvezd ki míg teheted. És örülj annak, hogy legalább neked van, másnak még ez sincs.

2018. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ne ilyenekre gondolni, foglalkozz a jelen pillanattal, amiket szeretsz csinálni. Ha nagyon nem tudod kiverni a rossz gondolatokat, akkor egy pszichológuson is elgondolkoznék.
2018. máj. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Diavolino44 ***** válasza:

Minel tobb mindened van, annal tobb a vesziteni valod, ez teljesen normalis. Pont azert erzed ezt, mert a kiindulo helyzethez kepest, hatalmas a komtraszt.

Megnyugtatlak, az elet mindig tartogat olyan meglepetest, hogy, ne erezd sokaig magad biztonsagban. Ez azelet rendje, szoval probald meg kielvezni amid van, amig tudod.

2018. máj. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!