Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Túl tökéletes életem van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl tökéletes életem van? Mégis miért félek attól, hogy tönkremegy?

Figyelt kérdés

34 éves nő vagyok, Olyan életem van, amilyet még kislányként sem tudtam elképzelni. Anyagilag egyénként is nagyon jól állok, ha életem végéig semmit nem dolgoznék akkor is egy erős középszinten meg tudnék élni a befektetéseimből (ingatlanok, értékpapírok), boldog kapcsolatban élek 8 éve, rengeteget utazunk, szeretve imádva vagyok a párom által, egyfolytában utazunk, soha nem unatkozunk, kapcsolatunk kiegyensúlyozott. Mégis naponta eszembe jut, hogy mi lenne velem/velünk ha valami történne, félek attól, hogy ez az egész egyszer csak elmúlik...



Ugye ez nem normális, mit tehetnék ellene?


2018. máj. 19. 18:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

En tudok ajanlani egy parterapeutat es tanacsadot. O eligazit


A t.itok konyvet en is ajanlom.

N

2018. máj. 20. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!