Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Már én nekem kellemetlen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már én nekem kellemetlen a szituáció, mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés

Megismertem a barátomat(28) 4 hónapja vagyunk együtt.

Ő nagyon szeretné,hogy hozzájuk költözzek,azzal,még nem is volt bajom,hogy a szüleivel él.

Át mentem hozzájuk,bemutatkoztam stb,idáig csak hétvégente mentem át hozzájuk.Néha alig várom,hogy haza jöjjek.

tegnap ugy volt,hogy haza jövök este ,de a barátom mondta,hogy akkor reggel tőlük menjek dolgozni,mondom jó rendben.

Mondtam neki,mert mikor ott vagyok nem eszek egésznap semmit,de nem is kérdezi.

Mondtam neki este 6 kor,hogy az a baj,hogy kezdek éhes lenni,kérdezte,miért éhes vagy? mondom igen,erre ő mondta,hogy úgyis akart magának melegszendvicset melegíteni,leült mellém,és elkezdett enni,meg sem kérdezett,mind1 mondom majd otthon holnap eszek.

Reggel a barátom 8 ra jár melozni,én 11 re.

Kicsit kellemetlen volt,mert a szüleivel nem nagyon beszélgettem még.

Le mentem az anyukájához,mert csak ő volt otthon,

Köszöntem neki,hogy jó reggelt szia :)

erre ő vissza sem köszönt,láttam,hogy főzőcskézz a konyhába,oda mentem,és megkérdeztem,segíthetek e valamit?

Erre ő nem,mondom rendben akkor én megyek dolgozni.

Tiszta kellemetlen a szituáció.

Tegnap meg ott hagyott a barátom egész napra nem is mertem egyedül lemenni a szüleihez,inkább aludtam,csak teljen az idő

Ez is nekem tiszta gáz,nem akarom,hogy bunkónak tűnjek,de nem tudok mit csinálni.

Szerintetek?



2019. jan. 10. 15:22
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem eszel? 😱
2019. jan. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Mert nem kínál meg senki,és ha szólok is elfelejtik.
2019. jan. 10. 15:24
 3/34 anonim ***** válasza:
96%

Mond meg neki, éhes vagy, csinál kaját, vagy húzol haza enni. 4 hónap után ez már minimum, hogy megmondod.

Az másik dolog, hogy bunkóság nem kérdezni, kinálni.

2019. jan. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 Bence_ ***** válasza:
96%

Miért mész bele egy ilyen kapcsolatba?

Tök alap, hogy megkérdezem a másikat kér e valamit.

Fürdeni se szoktál náluk?

2019. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
De fürdeni azt igen :D
2019. jan. 10. 15:31
 6/34 anonim ***** válasza:
97%

az evés az úgy megy, hogy akit nem hívtak az asztalhoz azt el sem küldhetik :o


annyit tegyél meg (mielőtt otthagyod ezt a kolóniát), hogy kitálalsz a kedvesnek, hogy ez egy pöppet' meredekre sikerült és mással ne játssza el ha nem akar társsteril további életet..


ilyen palikat, őööregeeem..

25F

2019. jan. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez nevelés kérdése,otthon mik mennek alapon.És ahogy látom az anyja is elég érdekes személyiség.De az is lehet hogy IQ betyárok
2019. jan. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
97%

"Mondtam neki este 6 kor,hogy az a baj,hogy kezdek éhes lenni,kérdezte,miért éhes vagy? mondom igen,erre ő mondta,hogy úgyis akart magának melegszendvicset melegíteni,leült mellém,és elkezdett enni,meg sem kérdezett,mind1 mondom majd otthon holnap eszek."


Ne haragudj, de erre komolyan ez volt a reakciód? Ott álltam volna fel, és mentem volna haza. Te ilyen mazohista alkat vagy?

2019. jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
98%
Mondd, hogy nem igaz! Egész nap nem eszel és megsem kérdezik? És ott eszik melletted? Hazamentem volna és soha többet nem néztem volna vissza.
2019. jan. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
96%
különben meg kapd ki a kezéből a szendót azt fuss, lehet, hogy valami kőkori ösztönödet szeretné tesztelni, hogy meg tudsz-e küzdeni a kajáért :l
2019. jan. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!