Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miert van az ha nekem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az ha nekem van penzem en az utolsot is oda adom a parom meg 5 ft ot nem adna?

Figyelt kérdés

Miert van az ha nekem van penzem en az utolsot is oda adom a parom meg 5 ft ot nem adna ?


Egyutt elek a parommal 6 honapja. Oda koltoztem hozza a sajat lakasaba amit a szulei hagytak ra!

Azt beszeltuk meg hogy adok havi 50.000 ft ot +en veszem az etelt!

De ebben a honapban en nekem kelett ot kisegitenem ,mert nem maradt penze mert o elvasarolta szamitogepes cuccokra.

Ma ő mar kapot fizetest,en viszont csak hetfon kapok! Es hetvegere nem lesz se kaja se semmi! Ha en nem fozok vagy nem veszek akkor semmi nem lesz!

Most mondtam neki,hogy Holnap  kerhetek kolcson egyik ismerosomtol legalabb 5000 ft ot :/ semmit nem lepett ra ő sose ad nekem :(

Jo ez nem is baj,mert nem elvarom tole csak  kolcson!

Mert en az utolsot is neki adom!

Es azon sincs kiakadva hogy egy pasi ismimtol kernek kolcson!:(



2018. jún. 29. 17:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Inkább most derüljön ez ki, mint később. Nyilvánvalóan önző és csak maga érdekli.
2018. jún. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18%
Mert neked az a pszichés problémád, hogy görcsösen ráakaszkodsz másokra, neki meg az, hogy képtelen közel kerülni másokhoz. Az ilyen emberek általában megtalálják egymást.
2018. jún. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Hogy lehet így együtt élni? Tovább megyek: mi értelme így együtt élni? Egy normális kapcsolatban, ami megérett az összeköltözésre, nincs olyan, hogy te pénzed, te kocsid, te lakásod, és én gyerekem, én házimunkám, én ebédem. MI vagyunk.
2018. jún. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Most nem azért, de én kertesben lakom a férjemmel és nekünk kettőnknek 50.000 a rezsi. Ezen felül van a kaja. Mi az Istenre fizetsz te ennyit? 0-24 folyatjátok a vizet?


Egyébként meg én biztos nem laknék együtt ilyen hülyével.

2018. jún. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Igen! Itt is kertes haz van o kert havi 50 et!:/

Mert a rezsi sok azt mondja pedig mindketten dolgozunk! Hetvegen vagyunk itthon ensem ertem :(

2018. jún. 29. 17:16
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Minek fizetsz 50ezret? És még a teljes kaját is? És még a házimunkát is te végzed, te főzöl is..??


Fizetsz azért, hogy rabszolga lehess? Ilyen kevés ésszel..


A párod kihasznál. Nem lehet ezt máshogy mondani.

2018. jún. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

Bocs, de nekem ez valahogy hihetetlen. Láttad már a számlákat?

Egyébként mennyit költesz kajára? Mert ha arra még egy 30-40-et, akkor simán jobban járnál egyedül.

2018. jún. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Igen enis ezen gondolkodtam,egyesul jobb lenne igen en fozok mosok takaritok veszem az oblitot tisztitoszereket + a kaja kaja az napi 5000 ft kb

Sajnos a szamlakat nem lattam mert elektronikusan vonja le vagy mi

2018. jún. 29. 17:22
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szóval, fizetsz, hogy dolgozhass és megdugjon:)


50 rezsire? Nekem kertesben 50, de úgy hogy még a kertben is folyamatosan megy 5-6 szivattyú állandóan, hegesztés, betonkeverő, stb. Fent gyakorlatilag minden automatizált és így a párommal 50 körül van a rezsi.

Szerintem, nagyon le vagy húzva.

2018. jún. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
Kérd el a számlákat, számoljátok ki, mire mennyi megy el és egyezzetek meg olyasmiben, amiben te is látod, hogy egyensúlyban vagytok.
2018. jún. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!