Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hány év együttlét után jött/jö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány év együttlét után jött/jön el az, amikor nem úgy beszéltek hogy te pénzed vagy én pénzem, hanem amit megkerestek azt közösnek tekintitek?

Figyelt kérdés

Nyilván ha van a kapcsolat előttről megtakarításod, vagyonod, azt nem muszáj beledobni a közösbe.


De sokaknál látom mégis azt, hogy sok év után is így nézik hogy ki mennyit keres, mennyit költ ahhoz képest, hogy van elosztva a pénz, stb.

Ilyeneket valamiért nem látok a szülők, nagyszülők generációjánál. (Én huszonéves vagyok.)


2017. szept. 18. 18:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
50%
A kapcsolat elso napjatol. Minden kapcsolatban.
2017. szept. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%
Amikortól összeköltöztünk.
2017. szept. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk egyből összeköltözés után közös kassza lett. A párom jobban keresett, de ingatlan és ingóságok ügyében én álltam jobban. 7 éve vagyunk együtt, most már házasok, azóta közös házat vettünk. Igaz, külön bankszámlánk van, de nem számolgatjuk ki mit vett, mennyit költött.
2017. szept. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
67%
4 hónap után, azaz miután összeköltöztünk.
2017. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
70%

Amint összeköltöztünk. Mindig minden közös volt.

És bár én költöztem a páromhoz, sosem azt mondta, hogy "lakásom", hanem hogy "lakásunk".

2017. szept. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
59%

Nálam soha.

Mármint soha többet, párszor megtettem már az életem során.

És arra a konklúzióra jutottam a saját és néhány közeli barátom tapasztalatai alapján, hogy közösködni azok a nők szeretnek, akik lusták ahhoz, hogy maguktól vigyék valamire, ezért a "közös pénztárca" címszó alatt akarnak élősködni a férfiakon.

2017. szept. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


6:

Nálatok ilyen volt anyukád és nagymamáid is?

2017. szept. 18. 19:04
 8/27 anonim ***** válasza:
55%

#7

Anyám igen, nagyszüleimnél meg értelmetlen dolog ilyesmiről beszélni, mert ők még az emancipáció meg feminizmus előtti "világban" éltek és gondolkodtak, ott nem volt kérdés, hogy a férfi a családfenntartó, a nőé meg a házimunka.

2017. szept. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%

Amikor összejössz valakivel.


Szóval..., nulla.

2017. szept. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát a full közösbe mindent szerintem nem egészséges dolog....

Van közös pénz és van mindenkinek saját már 24-éve ...

Azért ennyi szabadság mindenkinek kell.

Szülőkről nem vett egyikünk sem példát:)

2017. szept. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!