Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csajok mér van az hogy ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mér van az hogy ha az asszonyom vérig van sértve ha el költöm a pénzem? Pedig a keresetem fele az övé és ő is dolgozik csak mer szeretek öltözni edzeni mi lehet ennek az oka szerintetek ez a helyes?

Figyelt kérdés
2017. szept. 3. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Mert sok olyan nő van aki azt az elvet vallja, hogy:


1.A te fizetésed "közös".

2.Az övé az övé természetesen.

3.Neked nem jár semmi.

2017. szept. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Vele beszéld meg a te párod!


Nálunk húsz éve külön kassza van,illetve mineki 50%-szál, be a közös kiadásokba.


Jómagam is szeretek öltözködni és edzeni.-és akkor mi van?' Pffff -mindenki privát dolga...


Sértődött párodtól várj választ és miértet.

2017. szept. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tőle kérdezd meg,hogy miért sértődik meg!

Korábban biztos megbeszéltétek,hogy ki mennyivel száll be a közösbe. Gondolom ha van valami nagyobb kiadás azt is együtt fedezitek.


Azt írod,hogy a kereseted fele az Övé...ez alatt azt érted,hogy azt a háztartás/rezsi költségeibe adod bele?

2017. szept. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi Ausztriában lakunk itt szemèlyi edző vagyok 2200eurot keresek de 1800at kapok kèzhez tudjátok ennek a felèt mindig le adom ő fizeti a háztartást persze még beszéljünk mindig mikor mire kell ki adni a pènzt de nem èrtem ebből a szempontból nem linkeskedek mindig adok pènzt nem tudom mièr csinálja csak őt idegesíti hogy mindig divatolok meg 25eurokat költök fodrászra kèrdeztem hogy mièr ilyen azt mondta nem èrti a költekezèst meg a divat mániát erre szerinte nem èri meg ennyit költeni
2017. szept. 3. 14:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Tedd már oda azt a kibeb@$zott T betűt a MIÉRT végére mert qrva idegesítő hogy nincs ott!
2017. szept. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk befizethetnél egy magyar nyelvtanfolyamra, mert szerintem egy osztrák jobban tud nálad... Gondolom az nem zavarná az asszonyt.
2017. szept. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sharoonka 2160710 válasza:
Szerintem a párod csak spórolni akar mert minden honnapba nem muszály ruhát vásárolni meg anyira divatozni mert ugye ha mar be van fizetve a rezsi a kaja meg van akkor az ember fére rak es ha nagyon muszaj akkor vessz új cucokat nem tudom hogy a párod hogy vásárol maganak mitcsinal de en is igy gondolom es en is vérig lennek sertödve ha a párom minden honapban új ruhat ezt az venne maganak mikor en meg dolgozom es vigyazok h meg legyen a pénzem és lehet hogy tervez valamit a jövőre nézve szoval sok minden van egy nő gondolataiban ő nem csak a mára gondol ennyi..
2017. szept. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmi köze hozzá.

Nekem is ilyen volt az exem,egy gyökér volt,ki is vágtam.

Minek költök magamra ennyit,minek költök edzésre ennyit,szerinte ez sok.

Mondtam magamban ,,anyád",mi közöd hozzá,miért nem veszek kocsit.

Közben elhízott volt a csaj,félt,hogy majd sokkal jobb nőket kapok meg,ki is vágtam.

Te is tedd ezt,inkább követhetné a példádat nő létére alap lenne,hogy legalább annyira igényes mint te pasiként.

Biztos parázik,hogy mikor fogod kivágni,én tutira lapátra tenném,semmi köze hozzá.

Ha ő nem add magára akkor nincsen melletted keresni valója,keressen magának egy verebet aki már attól boldog ha a csajnak puncija van,és ugrálhat neki.

2017. nov. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!