Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az ilyen csak nekem erős?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen csak nekem erős? Nők, férfiak mit gondoltok? Helyes ez?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel nem rég szakítottunk, 1 hétre rá összejött egy sráccal, ennek kb 1 hónapja, akkor azt mondta: "nem tudja mit akar".

Most elvileg kezd szerelmes lenni belé, sőt már szerelmes DE nap mint nap, talizunk, összefutunk, elhív vásárolni, vagy kajálni, és érdekes megjegyzéseket tesz: "tudom mert ilyen vagyok azért szeretsz" v "tedd be jó mélyre, add ide majd én beteszem" (üveget a hűtőbe, de jó kihangsúlyozva, nyilván n arra gondolt), "Mit kapok Valentin napra?"(Rólam valami félmeztelen "szexi képre" célzott). Minden közös képünk, (intim is) meg van neki.. Én kísérem nőgyógyászhoz, a közös szex a téma.. de már n szeret úgy(azt mondta), isteníti az új barátját, a fejemhez vágta hogy éretlen vagyok.. Az a gond hogy nem tudom mit gondoljak, de nekem például szarul esne, hogy a barátnőm még az exével, járkál, és ilyen megjegyzéseket nyomat, együtt nevetgélve járnak nőgyógyászhoz.. vagy ez a normális?

(Nincs nagy tapasztalatom, párkapcsolati téren ezért kérem a segítségeteket!)

20on évesek vagyunk.

Köszönöm előre is a segítséget!


2017. febr. 14. 22:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Féltékennyé akar tenni. Ne add meg neki az örömöt.
2017. febr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért találkozol vele (ráadásul nap, mint nap), ha szakítottatok??
2017. febr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, tudom hogy nem helyes, de ő volt a legjobb barátom is, meg gondolom még nem teljesen szerettem ki belőle
2017. febr. 14. 22:31
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez betegesen hangzik, még olvasni is rossz. Mondjuk azt észrevettem, hogy sok nőnek örömet jelent, ha minél több férfi akarja őt, és húzhatja az agyukat. Nem tudom, hogy most is ez van-e.
2017. febr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát a kapcsolatunk is ilyen volt, folyamatos szakítgatások, ki dobálások, hiszik, de nehéz úgy elválni hogy régen még összejöttetek volna ő volt a legjobb barátod, ráadásul a szomszédod is..
2017. febr. 14. 22:34
 6/13 anonim ***** válasza:
11%

Vedd fel hangfelvetelre datummal a talalkozasotok. Talakozz a masik sraccal es jatsz le neki. ( Az ot istenito reszt vagd ki.) Mondd meg neki,h ugysincs eselye,o csak eszkoz a feltekennye teteledre.. Szoval jobban teszi,ha lelep a csajodrol. Tutira lelep. Minden happy lesz .

Amugy meg eleg eretlen viselkedes reszerol,de 20 evesen nem gaz. Ebben a szituban nem Te vagy a hulye.

N

2017. febr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ên nem kisérgetném sehova sem ha az uj pasiba kezd szerelmes lenni akkor hagyd menjen vele jàrkàljon vele !Te meg csajozz be és mutasd meg neki hogy nélküle is boldog tudsz lenni !Akkor majd jol pofára fog esni a dràga !:D
2017. febr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak neked erős. Ha még nem szerettél ki belőle, akkor ne találkozz vele. Ha pedig ő is tudja ezt, akkor szemétség amit művel. Egy éretlen kislány.
2017. febr. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

2 válaszom lenne feléd.


-ne legyél második (ő részéről egy pótlék "szamár" aki jó lesz ha az új kapcsolat mégsem jön össze!

-Legyen FÉRFI ÖNBECSÜLÉSED!!!


Aki egyszer ott hagyott, ne kelljen neked mégegyszer ;)

2017. febr. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is rögtön arra gondoltam hogy féltékennyé akar tenni. ha én szeretek valakit, azt a háta mögött nem aláznám meg...
2017. febr. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!