Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az ilyen csak nekem erős?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen csak nekem erős? Nők, férfiak mit gondoltok? Helyes ez?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel nem rég szakítottunk, 1 hétre rá összejött egy sráccal, ennek kb 1 hónapja, akkor azt mondta: "nem tudja mit akar".

Most elvileg kezd szerelmes lenni belé, sőt már szerelmes DE nap mint nap, talizunk, összefutunk, elhív vásárolni, vagy kajálni, és érdekes megjegyzéseket tesz: "tudom mert ilyen vagyok azért szeretsz" v "tedd be jó mélyre, add ide majd én beteszem" (üveget a hűtőbe, de jó kihangsúlyozva, nyilván n arra gondolt), "Mit kapok Valentin napra?"(Rólam valami félmeztelen "szexi képre" célzott). Minden közös képünk, (intim is) meg van neki.. Én kísérem nőgyógyászhoz, a közös szex a téma.. de már n szeret úgy(azt mondta), isteníti az új barátját, a fejemhez vágta hogy éretlen vagyok.. Az a gond hogy nem tudom mit gondoljak, de nekem például szarul esne, hogy a barátnőm még az exével, járkál, és ilyen megjegyzéseket nyomat, együtt nevetgélve járnak nőgyógyászhoz.. vagy ez a normális?

(Nincs nagy tapasztalatom, párkapcsolati téren ezért kérem a segítségeteket!)

20on évesek vagyunk.

Köszönöm előre is a segítséget!


2017. febr. 14. 22:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Próbàld meg megfektetni, ha lazán sikerül, akkor csak hszudja, hogy szereti az új pasit és csak a te agyadat akarja húzni, féltékennyé akar tenni... ha nem tudod megdönteni, akkor pedig csak azért húzza az agyad, hogy szarul érezd magad...

A nők kegyetlenek...

2017. febr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)!
2017. febr. 15. 09:56
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát ebböl amit leirtál szerintem is éretlen vagy! Ezt megteszi veled mert tudja hogy megteheti. Neked már rég elkelett volna kűldeni a francba!!
2017. febr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!