Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy osszam be a félre tett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy osszam be a félre tett pénzem a jövőnkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Következő a gondom. Párommal még nem élünk együtt, idén tervezzük az összeköltözést. Össze kapargattam nagy nehezen 1millió forintot. Nem tudom, hogyan tovább a pénzzel.. Tegyem félre az egészet? Vegyek rajta autót? Az autóval az a baj, hogy az már csak vinni fogja a pénzt ha megvettem. Másik gond, hogy a fogaimat is csináltatom közben.. költsem arra? Vagy függesszem azt fel? Fogak nélkül mégsem lehet az ember.. viszont akkor nem marad tartalék sem... teljesen tanácstalan vagyok.. Hirtelen ennyi jutott eszembe. Teljesen stresszben vagyok ez miatt. Köszönöm az értelmes válaszokat.
2018. febr. 26. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszéljétek át közösen a pénz kérdést, kinek mi a terve, mi megy a közösbe, legyen-e közös az, amit eddig külön tettetek félre, vagy az legyen a közösben, amit az összeköltözés után gyűjtötök. Gondold át te mit szeretnél, miért feszít téged ez a probléma ennyire.
2018. febr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ő nem tud félre rakni, minden pénze elmegy kiadásokra. Nem igazán tudok vele erről beszélni, azt mondja ő nem akar az én pénzemmel gazdálkodni és hogy ezt nekem kell eldöntenem.
2018. febr. 26. 18:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben félre tenném szűkösebb időkre. Kell a megtakarítás, sőt ha tudod, még gyarapítsd.
2018. febr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Autó tök felesleges, a fogaid, az egészséged ezerszer fontosabb.
2018. febr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az autó várhat. A fogaid legyenek az elsők. Majd összeköltözés után gyűjtögettek együtt.
2018. febr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én félre tenném. Ha kellene a fogamra, hozzá nyúlnék ha kell, a többit eltenném. Én a saját kapcsolatba behozott pénzem én úgy kezelem, hogy a közös házunk ha lesz, abba beleteszem, vagy ha konkrétan nem tennénk bele, akkor ez lenne a tartalék.

Szerintem attól mert összeköltöztök, a pénz megmarad, nem kell eldönteni hogy hirtelen mire költsd. Sokáig tart 1 milliót összeszedni, nekem is nem 1 év volt... Én el sem merem költeni. Mi önerőre gyűjtünk most és keservesen haladunk.

2018. márc. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!