Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért fontos valakinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos valakinek, ennyire az anyagi javak? Ha van pénzem, én is elviszem a párom étterembe stb.

Figyelt kérdés
Akkor miért kell egyes embereknek a pénz egy kapcsolatban ? Azt nézik elsőnek !!
2016. okt. 31. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem, sokan nem azt nézik elsőnek.

Viszont jövőt építeni, gyereket vállalni nem lehet a semmire alapozva.

2016. okt. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
azért mert a kapcsolat nem csak étterembe járásról szól.
2016. okt. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ha tetszik, ha nem elég nagy különbségek lehetnek emberek (szokásai, tevékenységei stb.) között az anyagi helyzet miatt, és ez rengeteg kellemetlen helyzetet eredményez. Volt nagyon szegény barátom, hiába volt aranyos, hiába volt kedves, nem érezte jól magát pl. egy éttermi vacsorán (hogy a példánál maradjunk), mert nem tudta hogy kell viselkedni. Vagy a helyzetéből fakadóan nem tudott "álmodni" olyan egyszerű dolgokról sem, minthogy kiugrunk Bécsbe a karácsonyi vásárra, mer' az külföldön van, a külföld meg az utazás drága. Tehát, szerintem igenis hasznos úgy válogatni, hogy nagyjából egy szinten legyetek, mert vannak olyan különbségek, amiket a szerelem nem hidal át, és csak feszültségek okoznak.
2016. okt. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
A pénz nem a kapcsolathoz kell, hanem az élethez, ha még nem tűnt volna fel.
2016. okt. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fogalmazd már meg a kérdésedet újra, érthetően..
2016. okt. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert ez Magyarország.
2016. okt. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én se vagyok gazdag férfi, de jóban vagyok pár gazdagabb lánnyal, aztán én is láttam, hogy egyébként így van.

Még a srác saját lakást szeretett volna, addig a lánynak volt sajátja, plusz kétszer annyit keresett, szal nagyban tervezte a külföldi kirándulást.

Aztán most külön elmenni minek?

Ha meg lemond a lány az utazásról, akkor most ez megy élete végéig, hogy Zalakaros meg Gyula 2 napra, mert az fér bele a barátja keretébe, közben ő meg mehetne Japánba?

2016. okt. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem ez a legfontosabb, de igenis determináló lehet egy párkapcsolatban, ha más anyagi kultúrával rendelkezünk.

Például, a barátom exbarátnője iszonyatosan gazdag családból származik, soha életében nem volt semmi gondja, éppen ezért nem értette meg, hogy a barátomnak nem volt pénze külföldi kiruccanásokra, stb.

Én hasonló anyagi helyzetből jövök, mint a barátom, tudjuk, hogy milyen az, ha nincs, és éppen ezért tudjuk értékelni a pénzünket.

2016. okt. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!