Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Fontos, hogy egy nő/lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos, hogy egy nő/lány tudjon főzni?

Figyelt kérdés
Véleményeket várok, ki hogyan vélekedik. Mindkét nem válasza érdekel, kort is írhattok. (Nem magam miatt kérdezem)
2016. márc. 11. 19:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem,mert egy rántottánál többet is el tudok készíteni.

Gyakorlat teszi a mestert,meg lehet tanulni.


F

2016. márc. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Nekem fontos és én is tudok.


24/F

2016. márc. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem fontos,de egy férfi is tudjon. Én magam is tudok.


25/F

2016. márc. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
fontos
2016. márc. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem árt, ha nemtől függetlenül az ember tud főzni, elég gáz, ha egy férfi nő nélkül maximum egy vajas kenyeret tud magának kenni :D

De az senkinél se az szerintem, hogy 3 fogásos éttermi menüket tudjon összedobni.

2016. márc. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Itt inkább az önellátáson van a hangsúly, és nem azon, hogy svédasztalt terítsen egy nő minden másnap. Mekizés, börgerkingezés, pizzarendelés és étterembe járás nélkül el tudom látni magam 32 éves férfiként most már sokadik éve, és ahogy múlik az idő, úgy kezd egyre jobban rutinműveletté válni a főzőcske minden apró részlete. Salátát rendkívül egyszerű összedobni. Levest szintén rendkívül egyszerű összedobni. Egy kis laza csirkepöri senkinek se kéne gondot okozzon. Ha meg valami nagyon spéci kaját akarok, akkor rendelkezésemre áll a hétvége, általában mindig vasárnap szoktam kísérletezni, és már többször előfordult olyan is, hogy barátokkal összevásároltunk mindent, és 3-4-en trollkodtunk a konyhában. De ha mégis sokat várok el, akkor sem telik még egy kalóriányi energiába sem összeütni valami tojásos, burgonyás ételt, vagy tésztát. Valójában a főzés egyáltalán nem minősül diplomát igénylő elfoglaltságnak. Komolyan nem fogom fel, amikor egy 28 éves nő majdnem képen röhög, hogy főzök magamra, ő meg "beéri" a szábvéjes szarral, vagy a sarki dönerrel.
2016. márc. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem mindkét nemnél fontos. Természetesen én is tudok. 30/N
2016. márc. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%
30 éves koromig csak éttermekben kajáltam,nemrég tanultam meg főzni,mert nem is érdekelt,meg nem is volt rá időm.37 /nő
2016. márc. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fontos, hogy legalább alap dolgokkal tisztában legyen egy ember, mindegy, hogy férfi vagy nő, és ne vesszen el a konyhában. Ez is hozzátartozik a felnőttséghez.


Mesélek valamit. Anyai nagyanyám nagyon nem akaródzott anyámat megtanítani sütni-főzni, folyton elzavarta mosogatni, anyámék viszont az iskolában tanultak ezt-azt, és szeretett volna otthon is próbálkozni. Mivel nagyanyám mellett nem lehetett, ezért kivárta, míg senki nincs otthon, és nekiesett a konyhának, de nem sikerült jól, így kiöntötte a disznónak. Ez kb. egymás után párszor lezajlott, és a disznó sem ette meg a rosszul sikerült bűnjelet, így nagyapám elővette nagyanyámat, hogy tanítsa ki anyámat, mert ez így pazarlás. Nagyanyám akkor állt rá, de magától nem vette maga mellé anyámat.

2016. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem, az már inkább zavarna ha nem is akarna, vagy lusta lenne, szívesen megtanítom ami közös program is lehet.
2016. márc. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!