Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Fontos, hogy egy nő/lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos, hogy egy nő/lány tudjon főzni?

Figyelt kérdés
Véleményeket várok, ki hogyan vélekedik. Mindkét nem válasza érdekel, kort is írhattok. (Nem magam miatt kérdezem)
2016. márc. 11. 19:02
1 2
 11/18 VirágésBence ***** válasza:
36%
Nyilván szeretem, ha a csajom finom kajákkal vár, de most istenem, ha nem tud főzni összedobunk együtt valamit, egyáltalán nem szempont, mondjuk néha megvan a véleményem egy lányról, ha közli, hogy ő lusta főzni vagy leszarja, salátán él.
2016. márc. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 ~OnLány~ ***** válasza:

6. Le a kalappal.. ;)

Ez azon is múlik,hogy ki az,aki törekszik és akar valamit.


Tudok,mivel ezt tanultam.

De nagyon örülök,hogy a barátom is olyan,mint a 6. válaszoló,simán feltalálja magát,ha éppen nem vagyok ott,vagy dolgom van.


Nem mondom,hogy elvárás,de egy nőnek szerintem illő főzni tudni,most ha nem ezt tanultam volna,akkor is.


Nem nehéz semmi,csak akarni kell.Egy leves tényleg nagyon egyszerű,paprikások úgyszintén.Akár tojásos tészta,az sem nehéz.

Rántott húst is nagyon egyszerű elkészíteni,salátákat is,hiszen a legtöbb saláta alapja az ecet,só és olaj.


Én nagyon szeretek újságokból is kinézni kis apró recepteket,amiknek az elkészítésük kb. 20 perc.

Recepttel meg pláne minden könnyebb.Szószokat sem nehéz csinálni,mindnek kb ugyanaz a menete.


20L

2016. márc. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki olvasni tud, az főzni tud. Ha együttélésről van szó, akkor mindkét félnek "kell" főznie.
2016. márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
55%

Számomra fontos, engem le lehet főzni a lábamról.

A mostani párom szuper szakácsnő, és szereti is csinálni. Amikor buli van nálunk mindenki dicséri a főztjét, a haverok azzal szoktak ugratni, hogy adjam bérbe!! :)

2016. márc. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
90%
Egyformán fontos férfi és nő részéről is.Hiszen ha gyerekek lesznek vagy az egyikőjük beteg úgyis közösen kell megoldaniuk :) Nincs olyan, hogy csak az egyiknek kell tudnia.
2016. márc. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 wiWell ***** válasza:
90%
Nekem ha internetem van, akkor bármit tudok fozni. Viszont magamtól csak nagyon alap dolgokat. Egyszeruen képtelen vagy megjegyezni a hozzávalókat, mennyiségeket. Noként nekem nem fontos, hogy a párom tudjon, de persze tetszik, ha tud és akar is. 28N
2016. márc. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
71%

Igen, fontos mert alap készség. (17 éves korom óta főzök) Jó volna, ha visszahoznák az oktatásba, sajnos már az én időmben se volt. Nem is nehéz megtanulni, szóval hajrá. 29/f

Ui.: nem vagyok szakács :)

2016. márc. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, pont úgy, ahogy a férfinak sem. Az viszot ogen, hogy el tudja látni magát, ne a másiknak tartsa a száját, hogy éhes. 22/n/szakács
2016. márc. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!