Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miert van az ha nekem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az ha nekem van penzem en az utolsot is oda adom a parom meg 5 ft ot nem adna?

Figyelt kérdés

Miert van az ha nekem van penzem en az utolsot is oda adom a parom meg 5 ft ot nem adna ?


Egyutt elek a parommal 6 honapja. Oda koltoztem hozza a sajat lakasaba amit a szulei hagytak ra!

Azt beszeltuk meg hogy adok havi 50.000 ft ot +en veszem az etelt!

De ebben a honapban en nekem kelett ot kisegitenem ,mert nem maradt penze mert o elvasarolta szamitogepes cuccokra.

Ma ő mar kapot fizetest,en viszont csak hetfon kapok! Es hetvegere nem lesz se kaja se semmi! Ha en nem fozok vagy nem veszek akkor semmi nem lesz!

Most mondtam neki,hogy Holnap  kerhetek kolcson egyik ismerosomtol legalabb 5000 ft ot :/ semmit nem lepett ra ő sose ad nekem :(

Jo ez nem is baj,mert nem elvarom tole csak  kolcson!

Mert en az utolsot is neki adom!

Es azon sincs kiakadva hogy egy pasi ismimtol kernek kolcson!:(



2018. jún. 29. 17:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon durvan le vagy húzva. Együtt zabaltok, nem? És kölcsön kérsz a kajára😂

Kétlek olvasd át amit írtál és szakíts.

Szarba se vagy nézve és te pedig tűröd. Ennyire ne legyél már lábtörlő könyörgöm minden nő nevében....

2018. jún. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Téged totál hülyének néznek. Nekünk a háromszintes kertesben 50.000 a rezsi kettőnkre. Úgy, hogy az öntözőrendszer is megy órákat, kétnaponta mosok 3 adagot, megy a medencében a vízforgató stb.

Én a helyedben inkább egyedül laknék.

2018. jún. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
87%

Itt is gondolom az össz rezsi lehet ennyi. Szóval magyarul kerdező az a nagy büdös helyzet, hogy fizeted a teljes rezsiteket, kaját+ minden egyéb felmerülő dolgot, és meg bejárónő is vagy. Röviden szólva teljesen eltartod és kiszolgálod őt. És még neki nem marad pénze... ÉS ezt te párkapcsolatnak tartod? Most komolyan? Fél év alatt fel sem merült benned, hogy teljesen ki vagy zsigerelve?

Most kérj kölcsön valakitől, hogy tudj enni míg nem kapsz fizut, de csak pici adagot főzz, csak magadra! Ő meg egyen amit akar, oldja meg.

Ezt meg sűrgősen beszéljetek meg, mert ez nem pálya, hogy te tartod el. Vagy most rejtett módon szed tőled bérleti díjat? De b.sszus ez iszonyú gusztustalan dolog, mikor az ember a sajat párján nyerészkedik.

Mindegy, adj neki egy esélyt, hogy ezt tisztába tegyétek. Minden költség és házimunka felesbe! Ha nem vevő rá, akkor hagyd ott a fenébe, ne hagyd magad kihasználni!

2018. jún. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a rezsit te fizeted plusz a kajat is akkor o mit fizet?

Szerintem most kellene csomagolnod es otthagyni.


Mi eleve 1 szamlara kerjuk a fizetesunket es onnan koltunk mindenre.

2018. jún. 30. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
88%

Azért van, mert ő egy szemétláda, és rájött arra, hogy te egy pincsikutya vagy, akit jól ki lehet használni! Most könyörgöm, fel sem tűnt fél évig, hogy ki vagy használva? 50-et elkér, a számlákról foggalmad sincs, plusz meg a kajat is te veszed teljes egészében? Hogy tudtál egyáltalán ilyenben megállapodni? Már mikor megemlítette fel kellett volna tünnie, hogy az 50 nem lehet a fél rezsi....és akkor még lazán belemész abba is, hogy a kaját meg minden mást is te állsz? Az eszed hova tetted? És akkor még vezeted is a háztartást, nehogy meg kelljen mozdulnia...anyám borogass...hogy egyes embereknek hogy el tud menni az eszük a szerelemtől....

Ennél meg akkor is jobban járnál anyagilag, ha albérletben élnél valakivel. Tesóm megyei j.v. kp-jába van albérletben egy munkatarsával, és fejenként 50-55-re jön ki havonta az albi rezsivel együtt. A kaját meg természetesen mindenki magának állja, mert csak társbérlők. Meg mindenki takarít maga után. Szóval egyedül többre mennél. Szedd össze magad, ennyire ne ragaszkodj senkihez, hogy nem gondolkozol. Menj el tőle ahogy csak lehet. Ő nem társ, hanem egy aljas szemétláda.

2018. jún. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja és már fokozza is a kihasználásodat. Mert rájött, hogy te meg ebben is partner vagy. Mostmár nem elég, hogy mindent te fizetsz, de elszórja az összes pénzét, és akkor még tőled kér pluszba. ☺

És meg csak nem is kölcsön, hiszen akkor azt a pénzt kérnéd most vissza tőle.

Te meg nem mersz vele kommunikálni? Vagy miért megjegyzéseket ejtesz el, hogy kölcsön kell kérned, meg ilyesmi?

2018. jún. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! A "párod" azért nem ad neked pénzt, mert nem szeret téged, csak kihasznál téged. És ezt teljesen tudatosan teszi. Gyakorlatilag kifizetteti veled a rezsit, megveteti a kaját, és az egyik kommentedben írtad: a tisztítoszereket is te veszed meg. A "párodat" kutyául nem érdekli, mi van veled. Biztos vagyok benne, hogy van neki pénze, fog tudni magának kaját venni a hétvégén. Az, hogy te tudsz-e magadnak kaját venni, vagy sem, "kedves párodat" nem érdekli. Kihasznál, amíg teheti. Állj ki magadért. Hagyd ott.
2018. júl. 1. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!