Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Létezik olyan férfi aki segít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi aki segít a háztartásban, és a gyereknevelésben?

Figyelt kérdés

Nálunk mindent én csinálok.

A párom szerint ez mindenhol így van, hogy a nőjé a házimunka ,meg a gyereknevelés. A férfi meg csak dolgozik.

Nem dolgozik november óta, de így is mindent én csinálok. Elfáradtam. Sokat sírok. Kis manóm már 2 éves.


2017. márc. 17. 14:42
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Ez abban az esetben lenne elfogadható, ha te háztartásbeli lennél(tehát nem lenne munkahelyed, nem tudom, így akartok-e élni végig, vagy most csak GYES-en vagy), ő meg dolgozna, de úgy, hogy az egész családot színvonalasan ki tudja szolgálni a fizetéséből. Egy gyermek felnevelése azért nem 2 Forintba kerül, és sok körülöttük a plusz kiadás is, na de nem is ez a lényeg. :)


Az a lényeg, hogy Ő.MOST.NEM.DOLGOZIK. Ha szerinte a férfinak dolgoznia kell, akkor ő mit ül otthon már 4 hónapja? Amíg nem talál állást magának, addig igen is maximálisan be kellene, hogy segítsen neked. Mit csinál, fekszik a kanapén? Nos, megértem, hogy ő miért nem túl kelendő a munkaerőpiacon.


21/L

2017. márc. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Persze hogy létezik én rengeteg mindent megcsinálok a háztartásban. Mikor volt valakim akkor is, meg most is, nem vagyok egy trehány lusta ember , de sok ilyen férfit ismerek.
2017. márc. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Külföldön, hogy lehetsz még 2 év után gyesen?
2017. márc. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Itt nincs gyes. Erziehungszeit van.
2017. márc. 18. 11:09
 35/40 anonim ***** válasza:

Nincs ruhad? Na ne tulozz..


2 valasztasod van:

- maradsz es panaszkodsz tovabb (ezt szoktak valasztani sajnos, 60 oldalnyi gyakoris beszelgetes panaszkodassal)

- keresel munkat, gyerek bolcsibe, alberletet fizetsz (kulfoldon a takaritasert is fizetnek annyit hogy talalj egy szobat)


Ugyis az elso lesz, mert az konnyebb, szoval felesleges a szocseples mar 4 oldalon, de legalabb kipanaszkodod magad..

2017. márc. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Egyébként igen, eltaláltad. Egésznap fekszik, és játszik a telefonjával. Viszi mindenhova fürdeni, wc re. Azzal alszik. Ott van középen az ágyban. Párszor szépen kértem hogy leglább ne aludjon velünk a telefon, de semmi.
2017. márc. 18. 11:53
 37/40 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem akarsz vegre arrol is par szot irni, mit akarsz tenni hogy tovabblepj? Panaszkodsz, panaszkodsz, de SEMMI konstruktiv javaslatainkra nem reagalsz!!


Olvasd mar el a tanacsokat is, mert ez orulet hogy csak a sajnaltato dolgokra reagalsz, mint egy mazochista! Ha ez nem kamu, nem irnal par gondolatot a terveidrol? Munka, alberlet, stb?

2017. márc. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Nem értem az ilyen férfiaknak ki a fene szül gyereket?

Gyerek előtt megosztották a házimunkát? Nem "segítenie" kell, hanem kutya kötelessége a felét elvégenzie, hiszen mindketten dolgoztok és ő is ott lakik.

Ha előtte sem segített mi a bánatot vártál? Hogy majd varázsütésre megváltozik?


Személy szerint úgy vélem, hogy amíg otthon vagyok a gyerekkel jogos, hogy csináljam meg a házimunka nagyrészét, mindkettő gyereknél így volt. De amint visszamentem dolgozni visszaállt minden a régi kerékvágásba. A férjem is hozza-viszi a gyerekeket, takarít, főz. A bevásárlást meg a mosást nem bízom rá, mert abból már kerekedtek ki cifra dolgok :) De pl. a porszívózás, felmosás portörlés, mosogatógép szinte mindig az ő dolga, meg a fűnyírás is.

2017. márc. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Van terv, csak időigényes. Nincsenek papírjai, és ahhoz kell az apja is, és több 100 kmt kell utaznunk. Utána ha elmegyek dolgozni, 3 havi jövedelemigazolás kell hogy lakást tudjak bérelni. Itt csak üres lakást lehet bérelni, tehát so kellene vinnem pár bútort, a költöztető biztos nem olcsó. Bölcsi már nincs. Max csak ovi. Jelenkeztünk, de sehova nem vették fel. Meg kártya kell hozzá, amit megrendeltem tavaly ,hátha mégis lesz hely, de azóta sem jött meg a kittakarte.
2017. márc. 20. 07:23
 40/40 A kérdező kommentje:
A párom édesanyja felajánlotta, hogy kiköltözik ,és vigyáz a fiamra, hogy tudjak menni dolgozni, de nem merem rábízni, mert mindennap alkoholt iszik, és nyugtatókat szed. Más rokon nincs. Így visszautasítottam ezt a lehetőséget.
2017. márc. 20. 07:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!