Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Létezik olyan férfi aki segít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi aki segít a háztartásban, és a gyereknevelésben?

Figyelt kérdés

Nálunk mindent én csinálok.

A párom szerint ez mindenhol így van, hogy a nőjé a házimunka ,meg a gyereknevelés. A férfi meg csak dolgozik.

Nem dolgozik november óta, de így is mindent én csinálok. Elfáradtam. Sokat sírok. Kis manóm már 2 éves.


2017. márc. 17. 14:42
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
90%

elválsz

gyerek megy bölcsibe

te melózni

feljelented a verésért

és éltek a gyerekkel boldogságban


persze, ha nincs munkád, és nincs semmid, akkor necces

2017. márc. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Már voltam dolgozni, de 2 hétig csak, mert ordibált velem a telefonba, hogy rakarodjak haza mert sír a gyerek. Betette a kiságyba és magára hagyta, hogy tudjon játszani meg tévézni.
2017. márc. 17. 15:06
 13/40 anonim ***** válasza:
Igen. A párom..
2017. márc. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
90%
Most komolyan jól elvert? Hát én úgy dobnám ki, mint macskát sz..ni.Mit akarsz egy ilyen embertől még?
2017. márc. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
80%

Van, a párom ês nem adom. :D

Gyerekvállalás elõtt is lehet látni, hogy milyen lesz. Olyan nincs, hogy nincs jele, csak vak a nõ!

Persze nem mondom, hogy soha nem próbàlkozott be, de ha veszekszik az ember, sok olyat mond, amivel a màsikat bánthatja. Én is ilyen vagyok.

Én kategorikusan kijelentettem egy vita alkalmàval, hogy rendben van, ez nekem is kényelmes lenne, de akkor tartson el olyan szinten ami nekem is megfelel. Havi X netto munkabér, persze ez közös, tehát nem zsebpénz nekem, hanem tàrskàrtya, mivel vannak igényeim is, remélem szó nélkül finanszírozza, és természetesen szerződés, hogy vàlàs esetén, ő mennyit fizet nekem, mert MIATTA nem dolgoztam, hiszen az én dolgom nem az, hogy pénzt keresek majd. Érdekes fél perc alatt helyrebillent az esze. Màsik sztorim vele a kapcsolatunk elején volt. Én nem csinàlok semmit(pont nem dolgoztam), hàt akkor TÉNYLEG nem csinàltam semmit, pl ami kiömlött ott maradt, kv-s csésze letéve pont ahol értem. stb. Ott is hamar észhez tért. Ez közel 10 éve volt. Most példás családapa és társ. Ja és nem pàr hónap utàn vàllaltam vele gyereket, mikor a lila köd mindent eltakar.

2017. márc. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
80%
Ja bocs nem olvastam a többi kommented. Ez esetben hülye vagy. Otthagyni, gyerek bölcsibe, te meg dolgozni, feljelenteni, beadni a gyerekelhelyezést ..
2017. márc. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
47%

Én részmunkaidőben dolgozom, férjem sokat túlórázik. amikor itthon voltam a gyerekkel, akkor mindent én csináltam. most már besegít, de mivel én kevesebbet dolgozom, én 2 kor végzek, ő 6 kor, így én intézem a gyereket és a házimunka nagy részét. persze besegít, de nem egyenlően osztozunk. ez nálunk természetes.

Tesóm otthon van, nem dolgozik 2 gyerekük van. ott mindent ő csinál, de szerinetm ez is evidens.

2017. márc. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
89%
Bocs de ha nem hagyod ott meg is erdemled. Errol tomoren ennyit.
2017. márc. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
74%

Ha nem kamu, akkor ne is haragudj, de buta vagy, mint a föld. Megver? És hagyod?

Az én férjem nem besegít, hanem EGYÜTT csináljuk!!! Ugyanis ő is piszkol, eszik. Nem vagyok házicseléd.

A helyedben már biztos kiraktam volna. A volt férjemtől egy karszorítás miatt váltam el.

Ha nem akarod elhagyni, üss vissza. Az ilyen alfapö.csök csak ebből értenek.

2017. márc. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%

Megvert?? Egyszer merne rám kezet emelni, azonnal fognàm a gyereket és sarkon fordulnék. Válj el! Sok nő neveli egyedül a gyerekét, biztos baromi nehéz, de inkább, minthogy rabszolgaként élj! És mi van ha a gyereket veri meg? Azt is tűröd majd? Állj a sarkadra és menj el. Kérj segítséget szülőktől, rokonoktól vagy barátokról.

Az én párom sokat segít itthon. A gyerekkel is sokat foglalkozik, de ha valamit kérek tőle azt is megcsinálja. Magától ritkán (őt nem zavarja a kupi), de ha mondom neki, hogy ezt meg azt csinàlja meg, vagy segítsen nekem valamiben, akkor megcsinàlja. De már az is nagyon nagy segítség, ha a gyereket leköti, vagy elviszi sétálni ameddig én takarítok. Emelett pedig nagyon sokat dolgozik. Nem mondom, hogy tökéletes, de nem is kezel cselédként.

Könyörgöm ne hagyd, hogy így megalázzon ez a majom!

2017. márc. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!