Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Létezik olyan férfi aki segít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi aki segít a háztartásban, és a gyereknevelésben?

Figyelt kérdés

Nálunk mindent én csinálok.

A párom szerint ez mindenhol így van, hogy a nőjé a házimunka ,meg a gyereknevelés. A férfi meg csak dolgozik.

Nem dolgozik november óta, de így is mindent én csinálok. Elfáradtam. Sokat sírok. Kis manóm már 2 éves.


2017. márc. 17. 14:42
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az én párom rengeteget segít. A tiédnek jól megmosnám a fejét.
2017. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
94%

Ferjem es a baratnoim ferjei, valamint apukam :)


Nem tudom mi a fene van a napokban de minden egyes napra jut egy kerdes ahol egy no panaszkodik hogy haziszolgakent el, holott -kerlek ne bantodj meg- ez MINDIG!! ket emberen mulik. Aki nem hagyja, azt nem csicskaztatjak be, mi a hazassagunk elejetol egyenrangu felek vagyunk, minden egyes nap segit a ferjem pedig sosem kerem, neki evidens, hogy amig vasalok o elmosogat, vagy ha fozunk en a husit vagom, o a krumplit pucolja, stb. A gyermekunkkel is felvaltva illetve EGYUTT jatszunk.


Nem is ertem ahol a no hagyja, hogy ne igy legyen..

2017. márc. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg szoltal neki? Megprobaltad, hogy akkor te sem mosogatsz? (Max ami neked es a picinek kell). Probaltal ellene TENNI?
2017. márc. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
72%

Létezik.

Én megmondtam, nem vagyok csicska, nem esik le a keze, ha elmosogat, porszívoz stb.

Most szombaton ő fog függönyt mosni, ablakot pucolni, mert én suliban vagyok, ő meg itthon van.

Hétköznap is elmosogogat, takarít.

Párod egy here. Amúgy megmondhatod neki, hogy ha már a pénzt nem hozza haza, akkor csináljon valamit, vagy húzzon dolgozni, hisz milyen égő, hogy egy ffi nem tartja el a családot.

2017. márc. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem manapság az a normális, hogy a férfi is segít, lehet h csak a mi baráti, rokoni körünk, de nálunk mindenhol besegít a férfi is.

Tényleg beszéljetek, lehet h depressziós is a munkanélküliség miatt, azt egy férfi nagyon nehezen viseli, pláne ha már gyerek is van.

2017. márc. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim válasza:
68%

Lehet hogy le leszek pontozva, de ha már 2 éves menj vissza dolgozni, maradjon vele otthon gyesen apuci(ha úgysem dolgozik), és akkor majd meglátja, hogy mennyi munka a gyerek meg a háztartás.

Talán akkor belátóbb lenne a jövőben.

2017. márc. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
A férjem gyeden volt a fiunkkal 8 hónapos korától. Rengeteg dolgot megcsinált itthon. Most, hogy mindketten dolgozunk, most is megosztjuk a házimunkát.
2017. márc. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

6, jó ötlet, garantáltan belátná, hogy az nem járja, hogy csak egy ember végez mindent és közben még az apa-gyerek kapcsolatot is erősítené.

(Egyben bocs, véletlenül a pirosra böktem.)


Nem, kérdező, nem mindenki egy p.. cshöz megy hozzá. Mi még azelőtt tisztáztuk ezt a kérdést, hogy összeköltöztünk volna (jóval a házasság és gyerek előtt).

2017. márc. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

csak az a bibi,hogy ilyen pasi nem maradna gyesen, mert az neki ciki.

gondolom ahogy a peluscsere meg egyebek is

2017. márc. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon sokat, de veszekedésbe torkollik mindig. A telefonjával van egész nap. Néha próbálok hozzá szólni, de nem akar velem beszélni. Soha nem dobja ki maga után a szemetet, nem tisztítja ki a wc t reggeli dolga után, meg még sorolhatnám.

Szval kitaláltam vmit lehet nagy g.nyóság volt. A szemetet amit a szobában itt ott hagy maga után azt szépen belepakoltam a cipőjébe meg a ruhái zsebébe, mikor észrevette jól megvert. Ez előtt szépen megkértem, aztán kicsit erősebb hangnembe, volt hogy le is szidtam ,de semmi nem használ. Mit tehetnék még? Vmi ötlet?

2017. márc. 17. 15:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!