Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Létezik olyan férfi aki segít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi aki segít a háztartásban, és a gyereknevelésben?

Figyelt kérdés

Nálunk mindent én csinálok.

A párom szerint ez mindenhol így van, hogy a nőjé a házimunka ,meg a gyereknevelés. A férfi meg csak dolgozik.

Nem dolgozik november óta, de így is mindent én csinálok. Elfáradtam. Sokat sírok. Kis manóm már 2 éves.


2017. márc. 17. 14:42
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Mit tehetek abban az esetben ha zsarol? Nekem senkim nincs a fiamon kívül. Se lakás, se munka, se ruáim, sem semmim az ég világon. Tehát bedugulok ,és elviselem akkor is ha belehalok, ja ennyi.
2017. márc. 17. 15:38
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

nem kellett volna a semmire szülni.

mehetsz anyaotthonba. ez az egy opciód van

2017. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

Nem egy és ugyanaz? Egyiken se lehet segíteni.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2017. márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

De hol irja h veri a ferje n

, nem latom?

2017. márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Nem tudom ebbe az orágba van e ilyesmi. Mi nem Magyarországon élünk. Na mind1, itt is csak bántanak. Akkor hagyjuk. Nekem nincs családom, tudom aki családban nőtt fel biztos nem érti, milyen ha nincs senkid.
2017. márc. 17. 15:44
 26/40 anonim ***** válasza:
68%

nos, csak gratulálni tudok a párválasztásodhoz.


kb 100%ra tippelném annka az esélyét, hogy a semmit nem csinálása már a kezdetek óta jelen van, csak ezt te valamiért nem vetted (vagy nem akartad) észrevenni.

2017. márc. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

Egy nonek sem szabad soha soha soha feladni mindent,?hatrahagyni a baratokat, csaladot, otthagyni a munkat, es egy ferfitol fuggeni mert sajnos hozzakotod magad.

Erdeklodj ott milyen lehetoseg van, mert bocsi de eddig meg annyit sem voltal kepes megirni hogy nem is Magyaro-ban elsz........igy hogy gondoltad, hogy barki tud segiteni???

2017. márc. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Miből éltek, ha egyikőtök sem dolgozik?
2017. márc. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Tudod mit, gratulàlok hozzá hogy idi..a vagy! Nekem ne gyere azzal, hogy jajj nekem senkim nincs. Kifogàst nagyon könnyen gyártasz. Nem kell a semmire szülni, nem tartottak pisztolyt a fejedhez! Szerinted mindenkinek tökéletes a csalàdi hattere? Hát megsúgom, hogy nekem sem. Nincsenek szüleim, tesóm leszar a felesége miatt, több éve, lassan évtizede nem beszéltünk. Szerinted akkor nekem könnyū volt. A kib@.zott nagy semmit örököltem, most itt vagyok a sajàt hitelmentes lakàsomban. Nem, nem vagyok jóeszū, sz@r iskolàt végeztem. De kimentem külföldre takarítani, hogy mindent megteremtsek magamnak. Nem azt vàrtam, hogy a hàtsóm alà pakoljàk. És ràadàsul pont neked kéne annyi eszednek lenni, hogy nem kerülsz kiszolgàltatott helyzetbe!

De tessék! Kapsz tanàcsot is! Mondjuk az érdekes, hogy egy baràtod sincs. Na mindegy.

Anyaotthon! Rendõrség! Tàvolsàgtartó végzés! Gyerekelhelyezési kérelem! Bölcsi! Keress melót! Utàna majd léphetsz tovàbb! Szedd össze magad, helyetted senki nem oldja meg a gondjaidat!

2017. márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Ész nélkül szaporodni.......
2017. márc. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!