Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Most melyikünk a hülye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most melyikünk a hülye, melyikünkkel nincs valami rendben?

Figyelt kérdés

Én 30/f

Ő 29/n


Nekem az első komoly kapcsolatom, így nincs összehasonlítási alapom.

Én reggel 6tól 14 óráig dolgozom, ő 9től 5ig...

Neki van egy kislánya az előző házasságból, 7 éves.

Most együtt neveljük.

Én szeretek munka után leülni a gép elé, megnézni a kedvenc youtube videósaimat, esetleg játszani egy kicsit, 5kor nekiállok és főzök, ők fél 6 ra vannak otthon 19:00körül általában vacsizunk és a gyerek 20:00 ra ágyban van...

Ilyenkor én színesen beraknék 1 filmet, aztán összebújva nézhetnénk (mellesleg ő vízszintesben max 20 perc és alszik, mikor épp nem hiszti van amiatt mert én nem akarok bújni, olyankor órákig nincs alvás, helyette veszekedés)

Vagy esetleg ha még nem fekszünk le, akkor csak úgy szörfözgetnék neten, nagyon ritkán játszanék...

Ezzel szemben ő bújni akar... úgy hogy ne menjen tv laptop semmi... bújjunk össze (nem szex) és beszélgessünk (ami abból áll, hogy elmondja mi történt a munkahelyén...)

Én türelmesen végighallgatom azt mindig vacsora közben, hogy milyen borzalmakat kellett kiállnia munkában, ilyenkor lefekvés után már az ismétlés megy...

Amennyiben férfi vagyok és megmondom, hogy most nem akarok bújni, akkor jön a hiszti meg a sírás, hogy "itt vagyok mégis hiányzom"

Meg soha nem beszélgetünk...

Neki mindig minden dolga van, én meg csak a gépet nyomom... "függő vagyok" és ezzel valamit kezdenem kellene...

Ha meg akarok nézni egy sorozatot éjfélig kell várnom, amikor ő elalszik(mert ha korábban elalszik, és én nekiállnék, akkor jön a hiszti)... úgy hogy 05:00kor kelek... gyakorlatilag a koffein tart egyben hét közepére...

Egyszerűen tanácstalan vagyok... Nem tudom, hogy bennem van e tényleg a hiba, hogy én nem igénylem ezt a mindennapos babusgatást, vagy én vagyok a normális és benne a hiba?

1 éve vagyunk együtt, de most a télen, kb december közepe óta mindennaposak lettek ezek a hisztik...

Én nagyon szeretem és nem akarom elhagyni... de már lassan utálok hazamenni...

Megbeszélni meg nem tudjuk... mivel egyszerűen teljesen elutasítja, hogy én normálisnak tartom az érveimet... (mindig neki kell igaza legyen)



2017. febr. 15. 08:39
1 2 3 4 5 6
 31/51 Én84 ***** válasza:
57%

Én nő létemre veled értek egyet és nem csak azért,mert nem vagyok egy babusgatható típus.

A párod is keressen magának való hobbit,esti programot.

Azért megy egy pár vagytok,még nem kell egymás szájában lenni folyton.

Lehet ilyen este is,meg az összebújós is.

Nehogy már heti 3 napot ne érdemeljen meg szegény.

Ha olyan kedve van nézi,amit te,ha nem tetszik neki,választotok együtt.

Ha így se jó 1-1 este ,felnőtt ember,elfoglalja magát nyafi nélkül.

2017. febr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
51%

Nő létemre én is a kérdezővel értek egyet.

Beszélgetnek, közös programok vannak, én is megőrülnék, ha minden esti program az összebújás lenne, úgy hogy közben nem lehet nézni valamit, csak hallgatni a másodszor sugárzott panaszkodó beszédet.

Az meg abszurdum, hogy akkor sem engedi tv-ét nézni, ha ő már alszik.

2017. febr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
70%
Én is értem a Kérdezőt. Nem tudom hogy a csajod mi a fr*ncért nem bír ki veled egy filmnézést:S ...Nekem úgy tűnik, hogy játsza a hercegkisasszonyt. Van elvétve nálunk is, hogy én már aludnék, de zavar a tévé, akkor fogom, semmi problémázás nélkül átmegyek a másik szobába, ő meg utánam jön kb 2-3 óra múlva mikor már megunta. És összebújva alszunk tovább. Ennyi. Normál esetben ez nem kellene hogy gond legyen. N
2017. febr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
37%

én is sok babusgatást igénylek, de ez már szerintem is durva.

gondolom nincs semmi hobbija, amivel le tudná foglalni magát, és ezért tőled várja a szórakoztatást. sokan vannak ilyenek.

nem tudom miért mondjátok, hogy nem foglalkozik a barátnőjével, meg nem érdekli, amikor írta hogy minden nap beszélgetnek, összebújnak, meg is hallgatja a nőt, de annak soha nem elég. arról nem is beszélve, hogy azért kényelmessé teszi az életét, amikor főz minden nap, segít a gyerekkel, mindennel. és nem kell jönni ilyenekkel, hogy jaaaj ha ez neki munka akkor nem is szereti blablabla. mintha olyan jó szórakozás lenne. nem mindenki akar robotként élni, és egész nap csak a kötelező teendőket végigcsinálni.

és engem is zavarna, hogy nem lenne semmi spontaneitás, csak az, hogy most itt a kötelező összebújás idő. ez nem a szeretetről szól, hanem arról hogy minek kell napirendet gyártani, amit ha nem tart be, akkor megőrül a nő. összebújnak akkor, ha mindketten akarnak.

a lakás és pénz kérdést sem úgy hozta fel szerintem a kérdező, hogy ezért most mindent neki kéne uralnia. amint látjuk nem is viselkedik így, mert a nő szab meg mindent...

jó lenne ha észrevenné magát a nő, hogy a barátja minden nap segít neki, igazi társ, megosztja vele mindenét, meghallgatja, szereti is, és kicsit hálás lenne. a hálát pedig kifejezhetné mondjuk olyan formában, hogy nem kezd el hisztizni, amikor a kérdező sorozatot szeretne nézni...

nagyon önző hozzáállás ez, és olyan mintha a világon minden másra féltékeny lenne, ami nem a vele való foglalkozást jelenti.

én akkor voltam ilyen nagyon tapadós, amikor kifejezetten rossz passzban voltam sokáig. én is azt akartam, hogy mindig velem foglalkozzon a barátom, és abban vigasztalást nyerjek. csak az ilyen kikészítheti a másikat, ha annak a szükségletére nem fordít figyelmet. nem nagyon tudsz mást tenni szerintem, minthogy beláttatod vele ezt. addig mondod neki, amíg felfogja. mást nem nagyon tudsz tenni. amikor önzően viselkedik, akkor ott és akkor mindig rámutatsz erre. elmondhatod azt is, hogy mennyi mindent teszel érte, miért mond neked ilyen-olyan csúnya dolgokat. rámutathatsz az abszurditására a helyzetnek, hogy azért hisztizik, mert te egy sz.ros sorozatot meg akarsz nézni... nem kell úgy viselkedni vele, mintha nem szeretnéd vagy hasonló, de ezeket nyugodtan közölheted vele. ha nem tud mit kezdeni magával egyedül, azt meg te nem tudod úgyse megoldani. neki kell kitalálnia mivel tudja lefoglalni magát.

ja és nem gondolom, hogy a nő egy házisárkány lenne, valószínűleg problémái vannak. azt se hogy a kérdező milyen hibátlan. nyilván mindkettejüknek van sok rossz tulajdonsága, de itt, ebben a konkrét helyzetben nem a nőnek van igaza. ettől meg lehet, hogy 10 másik kérdésben meg annak van igaza.

2017. febr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos konkrét megoldást nem tudok. De ismerek egy párt, ahol hasonló gondok vannak. A női taggal barátok vagyunk (én is nő vagyok). Náluk azt mondtam,hogy egyikük sem hibás de nem illenek össze. A lánynak munkán kívül se hobbija, se elfoglaltsága, nagyon vágyik a társaságra, szórakoztatásra 0-24-ben.

A srác elfoglalná magát, gépezés, hobbik, stb. A lány ráveszi magát,hogy pl együttnézzenek filmet, de csak, mert addig is összebújnak. De nekem mondja,hogy mennyire nem kötik le az ilyen filmnézős programok. A lány inkább sétálna, kirándulna de azt meg a pasi nem szeret.


Na most nálatok vannak közös programok, mindennap munka után is pár óra közösen. Hagynia kellene a barátnődnek,hogy utána legyen egy pár órás "egyéni" program. Találjon magának ő is valami elfoglaltságot.


Visszatérve az ismerős párra még. Ott a lány kérdezte tőlem,hogy mégis mivel foglalja el magát, de semmi nem volt jó amit mondtam. Én hozzádhasonlóan 0-24-ben el tudnám foglalni magam, ki se kell hozzá mozdulnom. Párom hasonló szerencsére. Sok teret hagyunk egymásnak, de mégis vannak közös programok is.


Próbáld megértetni a barátnőddel,hogy neked szükséged van néha egy kis elvonulásra és találjon addig ő is valami elfoglaltságot.


Elkezdhetne egy új szakot is, nyelvet pl, ha nagyon utálja a munkahelyét. Olvasson, vagy kézműveskedjen vagy bármi ami érdekli.

2017. febr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
100%

Cuki vagy! :) Egy nőnek igen kell a csak bújás és a kibeszélős dolog. Sokszor. De ha a nő nem önző és kellőképp szereti a férfit..akkor megérti azt is, ha sorozatot nézne, játszana vagy akármi a gép előtt. Tudod...nálunk is sokáig vergődtem emiatt. Hogy bár itt van a párom...1 méterre tőlem...mégis a gép előtt ül. :) Aztán feladtam a vernyogást. Elfogadtam. Ma már nem zavar.

Ha közös jövőt szeretnétek muszáj mindkettőtöknek változtatni a hozzáállásán. Neki is...neked is. Ha ez nem megy...csak a vita meg a cirkusz emiatt...lépj tovább. 1 év semmi...majd lesz olyan, aki nem akad ezen ennyire fenn.

2017. febr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
65%
Egyáltalán miért kellett összeköltözni, ha ennyire más érdekel titeket? Jobban mondva téged nemigen érdekel más, csak a szgép meg a nem tudom, milyen sorozatok. Nem vagy elég érett ember. Kirándulni sem szoktatok járni hétvégente? Tényleg, ha téged annyira idegesít, hogy nem elég neked az az idő arra, hogy a szgépedet nézd, amíg nem érkeznek haza, kor szakítsatok.
2017. febr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:

Tehát van a számítógép meg van az ágybabújós ölelkezés... és ha valaki a kettő közül a szgépet választja az nem érett ember??...

Ember... ekkora bődületes baromságot leírni...

2017. febr. 16. 17:22
 39/51 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy beleszólok, de ha valaki este 6-kor ér haza a munkából, eszik, fürdik, a gyereket rendezi, most az tök mindegy, hogy egyedül vagy közösen, de telik az idő, akkor mégis had kérdezzem már meg, hogy ki a fészkes F A S Z N A K lenne kedve hobbikázni hétköznap este 8 után?! Ti komolyan azt hiszitek, hogy egy fáradt ember este 8-9-10-kor arra vágyik, hogy egyéni programot szervezzen magának? :D
2017. febr. 17. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 Én84 ***** válasza:

Mert szerinted mi nem dolgozunk,hogy ezt mérlegelni tudjuk és átlássuk?

Ha olyan fáradt megy aludni.

Ha a srác nem az,akkor ő ébren marad és tévézik.

Holnap meg majd ágyba bújik ő is korán.

Stb.

2017. febr. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!