Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Most melyikünk a hülye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most melyikünk a hülye, melyikünkkel nincs valami rendben?

Figyelt kérdés

Én 30/f

Ő 29/n


Nekem az első komoly kapcsolatom, így nincs összehasonlítási alapom.

Én reggel 6tól 14 óráig dolgozom, ő 9től 5ig...

Neki van egy kislánya az előző házasságból, 7 éves.

Most együtt neveljük.

Én szeretek munka után leülni a gép elé, megnézni a kedvenc youtube videósaimat, esetleg játszani egy kicsit, 5kor nekiállok és főzök, ők fél 6 ra vannak otthon 19:00körül általában vacsizunk és a gyerek 20:00 ra ágyban van...

Ilyenkor én színesen beraknék 1 filmet, aztán összebújva nézhetnénk (mellesleg ő vízszintesben max 20 perc és alszik, mikor épp nem hiszti van amiatt mert én nem akarok bújni, olyankor órákig nincs alvás, helyette veszekedés)

Vagy esetleg ha még nem fekszünk le, akkor csak úgy szörfözgetnék neten, nagyon ritkán játszanék...

Ezzel szemben ő bújni akar... úgy hogy ne menjen tv laptop semmi... bújjunk össze (nem szex) és beszélgessünk (ami abból áll, hogy elmondja mi történt a munkahelyén...)

Én türelmesen végighallgatom azt mindig vacsora közben, hogy milyen borzalmakat kellett kiállnia munkában, ilyenkor lefekvés után már az ismétlés megy...

Amennyiben férfi vagyok és megmondom, hogy most nem akarok bújni, akkor jön a hiszti meg a sírás, hogy "itt vagyok mégis hiányzom"

Meg soha nem beszélgetünk...

Neki mindig minden dolga van, én meg csak a gépet nyomom... "függő vagyok" és ezzel valamit kezdenem kellene...

Ha meg akarok nézni egy sorozatot éjfélig kell várnom, amikor ő elalszik(mert ha korábban elalszik, és én nekiállnék, akkor jön a hiszti)... úgy hogy 05:00kor kelek... gyakorlatilag a koffein tart egyben hét közepére...

Egyszerűen tanácstalan vagyok... Nem tudom, hogy bennem van e tényleg a hiba, hogy én nem igénylem ezt a mindennapos babusgatást, vagy én vagyok a normális és benne a hiba?

1 éve vagyunk együtt, de most a télen, kb december közepe óta mindennaposak lettek ezek a hisztik...

Én nagyon szeretem és nem akarom elhagyni... de már lassan utálok hazamenni...

Megbeszélni meg nem tudjuk... mivel egyszerűen teljesen elutasítja, hogy én normálisnak tartom az érveimet... (mindig neki kell igaza legyen)



2017. febr. 15. 08:39
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
84%
Az utolsó válaszod alapján egyértelmű, hogy veled van a baj.
2017. febr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem válaszolsz arra, hogy miért nem elég az a 3 óra sorozatot nézni, amíg egyedül vagy otthon?

Amúgy ha ilyen lenne a párom, akkor én is folyton panaszkodnék valószínűleg... De ő képes rám figyelni, és ha rossz napom volt, akkor végighallgatja ahogy kidühöngöm magam, elmondja, hogy csak egy szavamba kerül, és jön egy ásóval segíteni eltüntetni a főnököm maradványait, vagy valami hasonló, megöleljük egymást, megköszönöm, hogy mellettem van, aztán dumálunk valami semleges témáról.

Amúgy ha képes vagy éjfél után sorozatot nézni úgy, hogy 5-kor kelsz, meg a "koffein tart egyben", akkor igenis függő vagy, legalább magadnak ne hazudj. Én is imádok sorozatot, filmet nézni, játszani, de a párom mindig fontosabb lesz, mint egy dota meccs, vagy a következő trónok harca epizód....

Nem is értelek.

2017. febr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
Szeretek játszani, szeretek videósokat nézni youtubeon, szeretek egy rakat sorozatot, szeretek lefekvés előtt nézni valamit... szeretek olvasni, szeretek biciklizni, szeretek testedzeni, és ezekre időt is szakítok minden nap... mivel ez az életem nem pedig a munkám... és marhára nem 3 órából áll az életem...
2017. febr. 15. 10:24
 14/51 A kérdező kommentje:
Napi nem hogy 3 de 48 óra sem lenne elég számomra csak a hobbiimra...
2017. febr. 15. 10:26
 15/51 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem a kerdes alapjan is egyertelmu volt, hogy a kerdezovel van baj. O csak egy 30 eves ferfi testeben elo 16 eves sorozatfuggo kocka. Az en parom is rengeteg youtubeost nez, 1-2 animet, es mindig van valami epp aktualis jatek amire rafugg. De erdekes, emellett boven van idonk osszebujni, beszelgetni es mi is szoktunk a munkahelyrol is panaszkodni, mondjuk foleg o szokott :D de szerintem ez is erdekes tema, inkabb hallgatom ot, ha barmi!! mondanivaloja van, mint nezek sorozatot, lol.

Ha szereted is a parod, az erzelmi intelligenciad elegge fejletlen es latszik, hogy ez az elso komoly kapcsolatod. Viszont ha igy folytatod, lassan nezhetsz a masodik utan :)

2017. febr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
91%

13: de nem csak a hobbijaid az életed, a párodnak is az életed részének kellene lennie. És ő egy élő, érző emberi lény, nem fog megvárni, mint az újabb sorozatrész, amíg félreteszed, hogy nála fontosabb dolgokkal foglalkozz.


Nem való neked még kapcsolat. Előbb nőjj fel, utána foglalkozz a párkapcsolatosdival.

2017. febr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
85%

Nehezen hiszem, hogy 30 éves vagy.

Az én párom 36 éves, szeret sorozatokat nézni, játszani a gépen, de valahogy mindig jut arra idő, hogy kommunikáljunk, megbeszéljük, hogy kivel mi történt. Máskülönben, mi értelme is lenne a párkapcsolatnak?

Te csak magadat szereted.

2017. febr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:

De ti félreértetek valamit... megvan az összebújás... megvan a kommunikáció, megvan a sok közös program főleg igaz hétvégén... de ha pl 6kor hazaérnek ölelkezünk egy nagyot... kibeszéljük mi történt vele aznap, játszunk a gyerekkel, megvacsorázunk, beszélgetünk... lefektetjük a gyereket, megfürdünk általában közösen... ott is "bújunk"... összerakodunk a konyhában, szobában, előkészítjük a következő napot, mindent együtt... beszélgetve, csókolózva...

Aztán jön a lefekvés és onnantól startolnak a leírásomban leírt dolgok...

Lefekszünk, összebújunk ő elalszik 20 perc után... én ekkor felkelnék filmezni... abban a pillanatban robban a bomba... vagy eleve felajánlom, hogy filmezzünk és bújunk össze... robban a bomba... megvárom még elalszik, én is elalszom, ő felébreszt 1-2 óra múlva és a szememre hányja, hogy soha nem beszélgetünk...

2017. febr. 15. 10:42
 19/51 A kérdező kommentje:

Ja és a 16 éves fiú vagyok 30 as testbe zárva...

Az én házamban lakunk, az én pénzemből fizetünk minden rezsit... az én pénzemből nyaralunk... lehet, hogy lélekben 16 vagyok, de akkor egy rohadt gazdag 16os...

2017. febr. 15. 10:46
 20/51 anonim ***** válasza:
92%

Még mindig nem értelek. Imádok sorozatot nézni, animét nézni, filmet nézni, könyvet olvasni, mangát olvasni, youtube videókat nézni, fórumozni, 9gagen függni, emellett futni, túrázni, bicózni, tornázni, táncolni, barkácsolni, főzni, és még millió más dolgot csinálni, de SOHA nem volt olyan, hogy ne lett volna időm a barátomra.

Egyrészt, ő fontosabb.

Másrészt, előbb-utóbb úgyis van olyan, hogy nem tudjuk együtt tölteni az időnket, akkor tudok foglalkozni bőven a hobbijaimmal.

Harmadrészt, tudjuk együtt csinálni is ezek nagyrészét.

Negyedrészt, tudunk kompromisszumot kötni - pl este lefekvés előtt összebújunk kicsit és beszélgetünk, de előtte olyan 10-ig mindenki azt csinál, amit akar. Vagy épp fordítva, vacsi közben/után törődünk egymással, aztán lefekvés előtt meg olvasunk vagy filmezünk.


Nem értelek, borzalmas lehet az időbeosztásod. Emellett 0 a kompromisszumkészséged. Emellett a kapcsolatodat egy utolsó hobbiként kezeled, ami közel se olyan fontos, mint a többi.

Biztos, hogy 30 vagy, nem 13?

2017. febr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!