Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Most melyikünk a hülye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most melyikünk a hülye, melyikünkkel nincs valami rendben?

Figyelt kérdés

Én 30/f

Ő 29/n


Nekem az első komoly kapcsolatom, így nincs összehasonlítási alapom.

Én reggel 6tól 14 óráig dolgozom, ő 9től 5ig...

Neki van egy kislánya az előző házasságból, 7 éves.

Most együtt neveljük.

Én szeretek munka után leülni a gép elé, megnézni a kedvenc youtube videósaimat, esetleg játszani egy kicsit, 5kor nekiállok és főzök, ők fél 6 ra vannak otthon 19:00körül általában vacsizunk és a gyerek 20:00 ra ágyban van...

Ilyenkor én színesen beraknék 1 filmet, aztán összebújva nézhetnénk (mellesleg ő vízszintesben max 20 perc és alszik, mikor épp nem hiszti van amiatt mert én nem akarok bújni, olyankor órákig nincs alvás, helyette veszekedés)

Vagy esetleg ha még nem fekszünk le, akkor csak úgy szörfözgetnék neten, nagyon ritkán játszanék...

Ezzel szemben ő bújni akar... úgy hogy ne menjen tv laptop semmi... bújjunk össze (nem szex) és beszélgessünk (ami abból áll, hogy elmondja mi történt a munkahelyén...)

Én türelmesen végighallgatom azt mindig vacsora közben, hogy milyen borzalmakat kellett kiállnia munkában, ilyenkor lefekvés után már az ismétlés megy...

Amennyiben férfi vagyok és megmondom, hogy most nem akarok bújni, akkor jön a hiszti meg a sírás, hogy "itt vagyok mégis hiányzom"

Meg soha nem beszélgetünk...

Neki mindig minden dolga van, én meg csak a gépet nyomom... "függő vagyok" és ezzel valamit kezdenem kellene...

Ha meg akarok nézni egy sorozatot éjfélig kell várnom, amikor ő elalszik(mert ha korábban elalszik, és én nekiállnék, akkor jön a hiszti)... úgy hogy 05:00kor kelek... gyakorlatilag a koffein tart egyben hét közepére...

Egyszerűen tanácstalan vagyok... Nem tudom, hogy bennem van e tényleg a hiba, hogy én nem igénylem ezt a mindennapos babusgatást, vagy én vagyok a normális és benne a hiba?

1 éve vagyunk együtt, de most a télen, kb december közepe óta mindennaposak lettek ezek a hisztik...

Én nagyon szeretem és nem akarom elhagyni... de már lassan utálok hazamenni...

Megbeszélni meg nem tudjuk... mivel egyszerűen teljesen elutasítja, hogy én normálisnak tartom az érveimet... (mindig neki kell igaza legyen)



2017. febr. 15. 08:39
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
97%

#19

Kit érdekel, hogy ki fizet mit? :D

Vagy innen fúj a szél, azt hiszed, ha neked van pénzed, akkor te vagy az úr? Vagy mi?

Amiket írtál, a közös házimunka, hát roppant romantikus.....

2017. febr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:

" pl este lefekvés előtt összebújunk kicsit és beszélgetünk, de előtte olyan 10-ig mindenki azt csinál, amit akar."


:D


Hát ez az... nálatok ez van...

Nálunk viszont az, hogy este 6tól reggel 5ig úgy táncolok ahogy ő fütyül, ellenkező esetben hiszti van...

2017. febr. 15. 10:52
 23/51 anonim ***** válasza:
100%

Es ez hogy jon ide, kinek a hazaban laktok? Mi meg az en lakasomban lakunk, megis figyelek a paromra, nem csak egy lakaskiegeszitonek tartom es plane nem hozom ezt fel az en velemenyem mellett szolo ervnek, hogy jajj de az en lakasom!! :D

Ellenben ha ugy erzed, tul sokat ker a parod es te amugy is tok jol ellennel egyedul, akkor mi a kerdes? Nem hiszem, hogy szeretned, maximum jol erzed magadat vele amikor epp nem idegesit, de vannak nok akik nem igenyelnek ennyi bujast es mondjuk nekik is vannak sajat "fuggosegeik", pl nekem is tok jo program lenne este egy osszebujos TWD nezes, szoval konkretan azokkal nincsen baj, amiket te akarsz, de a baratnod igenyeit nem tudod megvaltoztatni.

2017. febr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
77%
Keress alkalmi fizetős csajt, nála hivatkozhatsz a pénzedre. Egyértelmű, hogy neked ő csak egy kellék...szomorú.
2017. febr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
A pénz kérdést annak kapcsán hoztam fel, hogy nem vagyok 16 éves kocka... nempefig az alapján, hogy bármit is érveljek ezzel a párkapcsolat függvényében...
2017. febr. 15. 11:05
 26/51 A kérdező kommentje:
Jó, hogy van szövegértés...
2017. febr. 15. 11:06
 27/51 A kérdező kommentje:
Am 76% rád még figyelek te tudtál értelmes dolgokat írni... többiek csak beszólogatni tudnak...
2017. febr. 15. 11:08
 28/51 anonim ***** válasza:
96%

Minek írsz ki kérdést, ha leírják csomóan a választ, te meg csak vitázol, és bizonygatod az igazad?

Eldöntötted magadban, hogy te vagy a szegény elnyomott pasi, a nőd meg egy sárkány, gondolom arra számítottál, hogy érkezik 800 válasz, hogy mennyire sajnálunk, és mekkora bunkó a párod.

Én értem, hogy rossz szembesülni azzal, hogy nem jött be, de legalább próbálj meg magadnak nem hazudni. Nyilván nem érdekel téged ez a nő. 1 éve vagytok együtt, ilyenkor még minden szaván csüggenél, ha szeretnéd. De az, hogy ilyen rövid idő után ilyen mértékben teszel rá, nem igazán azt mutatja, hogy szereted. Mert 20 év után akár még el is hinném, hogy belefásultál a sok panaszkodásba, de ennyi idő után még bőven jobban kéne érdekelnie, mint valami tetves sorozatnak....

2017. febr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
Szerintem is 16 éves kocka vagy.
2017. febr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:

Valóban számítottam rá, hogy sok választ kapok... arra viszont nem... nem számítottam, hogy gyakori kérdéseken majd értelmes válaszok jönnek...

Te 76% mondtál hasznos dolgokat, meg valahol az elején van 1 akit jól le is pontoztatok mert volt értelme a véleményének... a többi 100%-os válaszból csak annyit szúrtem le, hogy szar alak vagyok és hogy szakítsunk...

Hát gratulálok ha nektek ez a megoldásotok a problémáitokra... biztos büszkeséggel tölt el titeket, ha nem az első, hanem harmadik, ötödik tízedik kapcsolatotokban éltek... most aztán szakértőnek érezhetitek magatokat... csak azt nem tudom minek válaszoltok párkapcsolati problémás kérdésre, ha már egy csomó kapcsolatotok tönkrement...

Én mindenesetre kitartok és meg fogom oldani ezt a helyzetet is mint általában minden problémát az életben... nektek meg jó következő meg azt követő "kapcsolatokat" kívánok... ha esetleg valaki tud nem támadólag értelmes választ adni... az jöhet nyitott vagyok rá továbbra is...

2017. febr. 15. 11:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!