Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Most melyikünk a hülye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most melyikünk a hülye, melyikünkkel nincs valami rendben?

Figyelt kérdés

Én 30/f

Ő 29/n


Nekem az első komoly kapcsolatom, így nincs összehasonlítási alapom.

Én reggel 6tól 14 óráig dolgozom, ő 9től 5ig...

Neki van egy kislánya az előző házasságból, 7 éves.

Most együtt neveljük.

Én szeretek munka után leülni a gép elé, megnézni a kedvenc youtube videósaimat, esetleg játszani egy kicsit, 5kor nekiállok és főzök, ők fél 6 ra vannak otthon 19:00körül általában vacsizunk és a gyerek 20:00 ra ágyban van...

Ilyenkor én színesen beraknék 1 filmet, aztán összebújva nézhetnénk (mellesleg ő vízszintesben max 20 perc és alszik, mikor épp nem hiszti van amiatt mert én nem akarok bújni, olyankor órákig nincs alvás, helyette veszekedés)

Vagy esetleg ha még nem fekszünk le, akkor csak úgy szörfözgetnék neten, nagyon ritkán játszanék...

Ezzel szemben ő bújni akar... úgy hogy ne menjen tv laptop semmi... bújjunk össze (nem szex) és beszélgessünk (ami abból áll, hogy elmondja mi történt a munkahelyén...)

Én türelmesen végighallgatom azt mindig vacsora közben, hogy milyen borzalmakat kellett kiállnia munkában, ilyenkor lefekvés után már az ismétlés megy...

Amennyiben férfi vagyok és megmondom, hogy most nem akarok bújni, akkor jön a hiszti meg a sírás, hogy "itt vagyok mégis hiányzom"

Meg soha nem beszélgetünk...

Neki mindig minden dolga van, én meg csak a gépet nyomom... "függő vagyok" és ezzel valamit kezdenem kellene...

Ha meg akarok nézni egy sorozatot éjfélig kell várnom, amikor ő elalszik(mert ha korábban elalszik, és én nekiállnék, akkor jön a hiszti)... úgy hogy 05:00kor kelek... gyakorlatilag a koffein tart egyben hét közepére...

Egyszerűen tanácstalan vagyok... Nem tudom, hogy bennem van e tényleg a hiba, hogy én nem igénylem ezt a mindennapos babusgatást, vagy én vagyok a normális és benne a hiba?

1 éve vagyunk együtt, de most a télen, kb december közepe óta mindennaposak lettek ezek a hisztik...

Én nagyon szeretem és nem akarom elhagyni... de már lassan utálok hazamenni...

Megbeszélni meg nem tudjuk... mivel egyszerűen teljesen elutasítja, hogy én normálisnak tartom az érveimet... (mindig neki kell igaza legyen)



2017. febr. 15. 08:39
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek össze, nem tudtok kompromisszumot kötni.
2017. febr. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%

"Én nagyon szeretem"


Kérdezd meg magadtól őszintén, hogy mit is szeretsz benne, vagy az együtt töltött időben valójában? Inkább arra gondolok, hogy nem akarsz egyedül maradni, ezt jelenti a "szeretem", de valójában, ahogy előttem írták, nem illetek össze. Mindketten más dolgokra vágytok. Amúgy meg a folytonos veszekedés eléggé egyértelmű jele, hogy nem vagytok toleránsak egymással szemben, és ez gáz...

2017. febr. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
14%

Hát....mondanám állj ki magadért de az csak olaj lenne a tűzre gondolom. Ha neki kell igaza legyen mindig akkor érd el, hogy ő akarja, hogy este ne bújjatok, kell neki valami elfoglaltság. Szépen rávezeted mintha csak ő szeretné.


Azt is kipróbálhatod, hogy egy hétig mindig te veszed át a szót, húzod az ágyba nem hagyva neki teret, hogy igazad van jobban kell törödnünk egymással este s csak mond és mond, panaszkodj, beszélj, ne kérdezz legyen monológ a napodról, emberekről oly stílusban ahogy ő szokta.

Esetleg kérdezz rá inkább mesélne a kicsinek? Első héten ha mégis találna magának más elfoglaltságot akkor se hagyd magad lerázni, te is durcás ne ülj géphez mert akkor kapcsolni fog.

Egy hét ilyen játszmázással és néhány hétköznapi estéd felszabadul.

2017. febr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:

Amúgy a veszekedés nem igazi veszekedés csak vitázás...

És biztos nem nem akarok egyedül lenni mert tökéletesen megvoltam és meg is lennék "egyedül"...

2017. febr. 15. 09:07
 5/51 anonim ***** válasza:
100%

Egyikőtökkel sincs baj, csak együtt nem tudtok működni. Van ez így.


Egyébként a "sosem beszélgetünk" részt igazán összekötheted a kanapén összebújással, nekünk legalábbis nagyon sokszor olyankor merülnek fel a legizgalmasabb témáink, amiről éjszakába nyúlóan tudunk csevegni, tv meg film meg bármi nélkül. Nem feltétlenül csak neked kell őt végighallgatni, próbálj meg feldobni valami aktuálisan érdeklő témát, vagy valami aktív módon bekapcsolódni a monológjába, máris jobban élveznéd.


A sorozatokkal nem értem, miért kell éjfélig várnod. Délután van 3 órád, amikor pihensz és a gép előtt vagy, magaddal törődsz. Akkor miért ne tudnál megnézni egy-két részt?


Amúgy, a bújásigényét (legalábbis, ha kicsit is hasonlít rám) könnyen ki tudod elégíteni, ha együtt fekszetek le aludni, összebújva és átölelve egymást. Nálunk is sokszor ment a hiszti, hogy nem szeretget eleget, de aztán rászoktunk az együtt alvásra, és bár a nap folyamán gyakorlatilag semmi sem változott, már hisztizni sem hisztizek emiatt. Meg mondjuk, neked is jót tenne, ha egy kicsit jobban kialudnád magad, szóval korábban lefeküdni igazán nem lenne káros rád nézve.

2017. febr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
98%
Nem értem miért kell ilyeneken azonnal hisztizni, de azt sem feltétlenül értem, hogy ha több mint 3 órával azelőtt érsz haza mint ők akkor miért nem elég az az idő magadra: gépezés, sorozatnezés stb. Amikor este együtt vagytok igazán figyelhetnél jobban arra h neki mik az igényei mert neki még annyi ideje sincs magára mint neked. Miért kellene éjfélig várni egy sorozatnezésre ha előtte ott az egész délutánod egyedül?
2017. febr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
86%
Nem azért, de ha én bármikor is azt látnám a barátnőmön, hogy szerethetnékje van, nem volna kérdés: úgy földhözvágnám azt az istenverte, nyomorult laptopot, hogy csak úgy nyekkenne, és az lenne az első, hogy őt boldognak lássam. De ez én vagyok, Te a leírás szerint nem így vagy kódolva. Tessék gyakrabban kimutatni neki, éreztetni vele, hogy szereted, mert a nőknek nagyon nagy igénye van erre. Vagy keresni egy kevésbé érzelmes nőt(nem sok ilyen létezik), akivel jobban összepasszoltok. Döbbenetes ezt olvasni, hogy ilyen ótvaros sorozatok meg játékok fontosabbak, mint az, hogy a pároddal beszélgess. Bocs, de szégyelld magad.
2017. febr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:

Mert párkapcsolatban szeretnék élni, nem rabszolgaként aki nem teheti a saját otthonában amit szeretne...

És nem tudom értelmezni miért jó ha a napi rutin részévé válik egymás babusgatása... mint kötelező napi rutin... akkor nem lesz más mint pl egy mosogatás... nem azért fogunk összebújni, mert szeretjük egynást, hanem mert 8 óra 10 perc van...

2017. febr. 15. 09:32
 9/51 anonim ***** válasza:
92%
8: ha így tekintesz ezekre az összebújásokra, akkor csak magad áltatod a "én nagyon szeretem" résszel, mert ez akkor úgy hazugság, ahogy van.
2017. febr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
Éy igen is beszélgetek vele... de ő nem beszélget, hanem panaszkodik... főleg a munkahelyéről... azt meg nem hiszem, hogy bárki szívesen hallgatja végtelenítve... főleg ha új része van a walking deadnek... :D
2017. febr. 15. 09:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!