Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen problémák fordulhatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen problémák fordulhatnak elő összeköltözés után?

Figyelt kérdés

Lehet hogy naiv vagyok de én nem tudom elképzelni, hogy bármi gond legyen ha összeköltözünk a barátommal, olyan jól kijövünk minden téren.....sokan írják viszont hogy majd jönnek a problémák, stb de mit értetek ez alatt? Kíváncsi vagyok, mikre kéne számítanom, nem tudom, mi állhatna közénk vagy miből lehetne baj :D

Szóval mik szoktak előfordulni ? Miből szokott olyan sokszor konfliktus lenni ?


2016. dec. 8. 11:36
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Jaj, köszi ezeket a hosszú válaszokat! :)


Ajtókat ugyanúgy "kezeljük" (fürdő/wc mindig csuk, többi nyitva marad), fogkrémet/fogkefét ugyanúgy tároltuk mindig is, és mindketten épp ott nyomjuk ahol sikerül, heti bevásárlás hívei vagyunk, hipermarketben.

Mosás az nagyon gyakori lesz, a munkásruháit állandóan mosni kell :D Szerencsére rá van szokva, hogy a szennyesbe dobálja a ruháit, ha nem is este egyből, akkor reggel kiviszi mikor megy fogat mosni.

Mosogatás terén mindketten szeretünk halogatni, "áztatni" (még az üres, kenyérmorzsás tányért is fél napig "áztatjuk" :D

Tv-t egyikünk se néz, max napközben egy-egy filmet ha épp rohadtul unatkozunk. Inkább moziba járunk, ha valami annyira érdekel minket.

Parketta, rajta szőnyeg. Mindketten ebben nőttünk fel, ez az alap.

Papucs? Soha. Mindketten őrületbe kergetjük a szüleinket, ha otthon vagyunk, mert mindketten utálunk papucsot hordani :D

Mindketten későn kelő, későn fekvő típusok vagyunk. Hétköznap meg úgyis mindegy, ki milyen típus, időre kell kelni, nincs min egyezkedni :D

Ő péksütit szokott reggelizni, én addig szundizok még 10 percet.

Mikróajtót mindketten résnyire nyitva hagyjuk.


Igazából minél több dolgot írtok, annál inkább azt érzem, hogy nekünk nem lesz semmi gondunk :D Ez normális?

2016. dec. 8. 22:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!