Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözés a szülőnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés a szülőnél sógornál?

Figyelt kérdés
Én 21/L párom 26/F. Nem tudom mit tegyek... Idén fejeztem be a sulit. És ameddig munkát kerestem páromnál voltam, hogy együtt legyünk (5hónap). Most sikerűlt állást találnom még van 1 hetem kezdésig. Párom kérdezte tőlem, hogy hol fogok lakni. Számomra egyből az ugrott be, hogy otthon mivel ezt az időt amit náluk töltöttem (anyós sógor párim) úgy fogtam fel mint egy "nnyaralást". Az ő szobája kb olyan mint egy nappal van két szoba egyik anyujáé másik tesójá. Bár anyuja azt mondta megkapnánk az ő szobáját. Így is akkor vagyunk együtt ha mindenki dolgozik. Tölünk nem kell buszozni sokat kb 10 percet. Tőlük 40 percet az se sok.
2016. nov. 11. 17:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Lemaradt 5 éve vagyunk együtt.
2016. nov. 11. 17:01
 2/6 A kérdező kommentje:
Nappali*
2016. nov. 11. 17:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Neked kell tudni, hogy érzed magad náluk, szerintem ki lehet bírni egy darabig aztán ha jobban álltok anyagilag elköltözhettek albiba
2016. nov. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jo naluk, normalisak a tobbiek es odaadjak a szobat akar maradnek is, ha kellemetlenul erzem magam kicsit akkor hazamennek.
2016. nov. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

De mi az istennek költöznél a szüleihez??


Dolgozz 1-2 hónapot, vegyetek ki egy albérletet együtt. Nem logikus?

2016. nov. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mennék, pár hónapot kibírtok még külön, hétvégente találkozva, gyűjtötök és utána külön albi. Mivel írtad hogy így is akkor vagytok együtt ha mindenki dolgozik, én nem mennék bele, senkivel se akarok kerülgetőset játszani, meló után fáradt leszel, lesznek viták, feszkók, jobb nem anyu előtt élni ezt hidd el! Így azt is meglátod hogy a párod hajlandó-e lépni a kapcsolatért hogy fix X hónap múlva albiba mentek, ha nem vagy jönnek a kifogások, akkor kiderül, ha odaköltözöl akkor meg ott ragadtok...
2016. nov. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!