Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Akik együtt élnek a párjukkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik együtt élnek a párjukkal, a párjuknál. Veletek is előfordul? .

Figyelt kérdés
Rövid ideje élek együtt a párommal, a párom lakásában. Nekem is van lakásom (még sosem laktam másnál), de kisebb, így úgy egyeztünk meg, hogy inkább az övében fogunk lakni, az enyémet meg kiadjuk. Minden rendben is lenne, csak mikor egyedül vagyok, pl. fürdök, eszembe jut olyan butaság, hogy "az exe is ebben a kádban fürdött". Már a komplett konyhát kidobattam a szemétbe, néhány edényen kívül minden új, és komoly spórolásba fogtam, hogy lecseréljük az egész fürdőszobát. Az ülőgarnitúrával a nappaliban is bajom van, de még nagyon szép, bőrből van, és nagyon drága volt, azt mégsem dobathatom ki. A franciaágyra azt mondta, hogy 4-5 éve vette, miután elzavarta az exét (nem voltak házasok, kb. 1 évig laktak együtt), de ezt sem nagyon tudom elhinni, szerintem csak azért mondja, mert költözésem előtt megkértem likvidáljunk mindent, ami az exé volt, vagy amit használt, és tudja, hogy képes vagyok új ágyra is költeni. Azt tudom, hogy másokkal is előfordul ez a "fóbia", barátnőm eladatta a komplett családi házat, bútorostól, amit az ex rendezett be. Csak azt nem tudom, hogy meg lehet szabadulni ettől a mániától? Le lehet küzdeni? Sikerült valakinek megbékélni? Van akit nem zavar?

2013. máj. 27. 14:45
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

20-as..

Te így szoktad? Ezen rágódsz szex közben? Elég rossz érzés lehet.. Sajnállak.


Akik lehülyéztek: Hát, nekik üzenem, hogy valószínűleg nektek mindegy hol laktok, milyen tárgyak vesznek körül, teljesen igénytelenek vagytok arra nézve, hogy mit is foglal magába az, hogy OTTHON.

Én azt szeretném, ha a közös otthonunk a miénk lenne, csak és kizárólag a miénk, olyan tárgyakkal, amiket szeretek, amihez nincs köze másnak, amit nem más választott, nem más vett, nem használt más. Lehet nehéz egyeseknek megérteni, hogy addig nem tudom igazán otthon érezni magamat, míg nem teremtjük meg a saját fészkünket.. Nem hiszem el, hogy bárki is úgy képzeli el a boldog kapcsolatát, hogy beköltözik egy pecóba, egy készbe az ex után.. De lehet, hogy igazatok van, és valóban én vagyok a hülye..

A normálisan válaszolónak köszönöm a kommentet. Szép estét.

2013. máj. 27. 20:50
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem adottak a körülmények, így nem költöztünk össze, viszont 7 éve együtt vagyunk, 8 hónapos szünet volt egyszer. Abban a 8 hónapban volt neki egy lány, akit hazavitt. Ami kicsit is témába vág, az az, hogy miután újra összejöttünk, mindig csak ő aludt nálam és én nem mentem hozzá, mert nem akartam bemenni a hálójába, de sikerült 22 évesen ezt leküzdenem (nem tudom te hány éves vagy), mégpedig azzal, hogy használtam az agyamat. Nem véletlen van velem és nem a másikkal, a te esetedben az exszel. Szerencsés vagy, hogy neked van pénzed arra, hogy az egész házat lecseréld, de lehet, hogy érdemesebb lenne akkor inkább már egy 3. lakást venni és akkor az annyira tökéletes lesz, amennyire szeretnéd. Szerintem néha kell megálljt parancsolni az agyadnak, nem tehetsz meg minden csak azért, mert van rá pénzed. Egy ülőgarnitúrának a szerepe lehet, hogy pont annyi, mint a padlószőnyegé, vagy azt is lecserélted?

Biztosan van másoknál is ilyen "fóbia", ahogy írtam, nekem is volt ilyenem, egy kicsit és csak egy időre. Önkontroll!

Az teljesen természetes, ha pl. a tőle kapott tárgyaktól meg akarsz szabadulni, mert olyanok nem kellenek, de azért ez nagyon nagyon túlzás és szerintem Te is érzed, nem véletlen tetted fel a kérdést, ilyet egyszerűen nem csinál hat az ember!

2013. máj. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem válaszoltál az általam kérdezettekre de gondolom lefeküdtél már korábban Te is mással, ez esetben a nemi szerveid cserések, mert az exed használta.Igaza volt annak aki azt írta, hogy egy összeköltözéshez fel kell nőni, neked pedig még nem sikerült. Remélem sikerül ezen túljutnod és boldogok lesztek együtt, viszont azon azért gondolkozz el, hogy vajon ha már ezen áll/bukik a kapcsolatotok mi lesz később amikor valódi problémákkal találjátok szemben magatokat?
2013. máj. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy megbirkóztál e ezzel a dologgal..vagy olvasod még egyáltalán a kérdést, de nekem úgy sikerült ezt legyőznöm, hogy mindent..de tényleg mindent átrendeztem. 2X-3X..úgy, hogy mindenről látszódjon, hogy már én élek itt és nem az ex..és működött..már eszembe sem jut ilyesmi..
2013. dec. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Minden csak akarat kérdése.

Vagy költözzetek a tiedbe és adjátok ki az övét.

Vagy pszichológus.


Végül mi lett azóta?

máj. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Eléggé mentális probléma, velem ezt nem játszhattad volna el.
máj. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Mondom úgy, hogy tanultam mentális problémákról és volt páromnak. Úgyhogy ha még fennáll, akkor kezelni kéne.
máj. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!