Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van még valaki, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki, akinek a párja örömlány? Nektek milyen örömlánnyal párkapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés

A jelenlegi párom örömlányként dolgozik.

Párom, azaz nem kell eltartanom meg mindenféle drága kacatokat vásárolnom neki, mert ő teljes mértékben eltartja saját magát. Tehát itt nem sugardaddy-skedésről van szó, hanem tényleges párkapcsolatot értek. Meg egyébként én 27 vagyok, ő 43.


Ami engem illet engem nem zavar a munkája, azzal a feltétellel, hogy mindig védekezzen és kizárólag tőlem eshet csak teherbe (ha ez a kettő közül bármelyiket megszegi én azonnal szakítok). De ezeket leszámítva én is meg ő is csak pénzként tekint erre az egészre, azaz ez csak munka, vagyis csak üzlet.


Személy szerint én örülök, hogy végre van olyan nő, akit nem kell eltartanom és nem rágja a fülem, hogy minden méregdrága szirsz*rt vegyek meg neki illetve aki tényleg szeret. Az igazat megvallva ezzel a nővel én tényleg nagyon szeretve érzem magam. A legtöbb nő úgy bánt velem mint kb egy kutyával vagy egy darab szemeteszsákkal, nagyon nem vagyok hozzászokva, hogy nők kedvesek velem és szeretnek. Mivel mint írtam, nem a pénzért csinálja, így ez őszinte. Azaz tényleg szeret.

Engem csak ez érdekel.


De kíváncsi vagyok mi volt mások tapasztalata, akik örömlánnyal voltak párkapcsolatban?

Szívesen elolvasok történeteket, beszámolókat.



tegnap 18:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem nagyon van más opció?😆 Simán el tudna menni dolgozni a Tescoba, Aldiba, Lidlbe árut pakolni. Ahhoz nem kell semmilyen nyelvtudás, csak pakolni a tejet a polcra, a kasszàban meg lehúzni a vonalkódot. De amúgy takarítani is nyugodtan elmehet takarító cégekhez. Kutyához nem kell szólnia ott sem.


Neki soha sem fog úgy alakulni, mert neki ez a kényelmes. Soha nem lesz neki normális munkahelye, mert a pnájàval sokkal gyorsabb, egyszerűbb és jövedelmezőbb pénzt keresni. Aki qrva a mai világban azért az, mert az akar lenni. Minden màs csak rizsa.

tegnap 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!