Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van még valaki, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki, akinek a párja örömlány? Nektek milyen örömlánnyal párkapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés

A jelenlegi párom örömlányként dolgozik.

Párom, azaz nem kell eltartanom meg mindenféle drága kacatokat vásárolnom neki, mert ő teljes mértékben eltartja saját magát. Tehát itt nem sugardaddy-skedésről van szó, hanem tényleges párkapcsolatot értek. Meg egyébként én 27 vagyok, ő 43.


Ami engem illet engem nem zavar a munkája, azzal a feltétellel, hogy mindig védekezzen és kizárólag tőlem eshet csak teherbe (ha ez a kettő közül bármelyiket megszegi én azonnal szakítok). De ezeket leszámítva én is meg ő is csak pénzként tekint erre az egészre, azaz ez csak munka, vagyis csak üzlet.


Személy szerint én örülök, hogy végre van olyan nő, akit nem kell eltartanom és nem rágja a fülem, hogy minden méregdrága szirsz*rt vegyek meg neki illetve aki tényleg szeret. Az igazat megvallva ezzel a nővel én tényleg nagyon szeretve érzem magam. A legtöbb nő úgy bánt velem mint kb egy kutyával vagy egy darab szemeteszsákkal, nagyon nem vagyok hozzászokva, hogy nők kedvesek velem és szeretnek. Mivel mint írtam, nem a pénzért csinálja, így ez őszinte. Azaz tényleg szeret.

Engem csak ez érdekel.


De kíváncsi vagyok mi volt mások tapasztalata, akik örömlánnyal voltak párkapcsolatban?

Szívesen elolvasok történeteket, beszámolókat.



tegnap 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Haveromnak volt pr.sti bnoje. Ott a pénz kellett csak hogy megéljenek ketten egyutt. A pasi meg csalt lopott hamisított meg ilyeneket csinalt de probalt dolgozni is legálisan is. Meg persze 10 masikkal is csalta a nőjét.

Mondhatni nyitott kapcsolatban voltak. De azert errol nem nyitottak beszélgetéseket. Amolyan nyilt titok volt.

Aztan a kabszer is befigyelt. Adták vették éltek vele stb.


Aztán be lett fejezve.

A pasinak is lett normalis lárja családja(aztán csalt azt is meg valás meg drog pia..)

A csajnak is lett férje gyerekei családja.(külföld)a gyerekei betegek..


Ennyi tapasztalatom van.


Mindketto ugy kezdte hogy szinte szülők nelkul.

tegnap 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
*párja
tegnap 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Nő vagyok, nem vagyok örömlány és soha nem nyígtam egy pasinak, hogy vegyen nekem drága cuccokat. Szeretem és megbecsülöm a férjem. Nem lehet, hogy te válogatsz rossz kosárból?
tegnap 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Azt még csak csak megértem, ha valaki fiatal és kell a pénz, de hogy valaki 40es korában ezzel keres pénzt és nincs normális egzisztenciája, főleg, ha minden hülyeségre elveri a pénzét na azt nem. Hiába a drága holmi, meg a szépség, ő belülről romlott.
tegnap 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem csak szerencsétlen az is. Nem tudja fenntartani magát.
tegnap 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem bánnám mivel imádnám ha párom másokkal dug.
tegnap 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nekem van normális munkám. Soha nem kértem abból a pénzből amit ő keres meg magának. Ahogyan én sem tartom el őt.


Egyébként ő nem veri el a pénzét, pont ezt szeretem benne, hogy okosan használja fel a pénzt.

tegnap 19:31
 8/11 anonim ***** válasza:
21%
Az örömlány apja az örömapa?! :D
tegnap 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az világosan látszik, hogy van egyfajta "traumád" a pénz lehúzó nőkkel, de attól még, hogy ő jól keres, ez nem jelenti azt automatikusan, hogy szeret is, azért ennél szerintem több dologra is figyelj egy kapcsolatban.
tegnap 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9


Annyira nem keres jól, mivel nem vállal közel sem be mindent (azok a nők keresnek nagy pénzeket, tipikusan az análosok meg szájba élvezősök, ezek közül ő egyiket sem vállal). Vigyáz magára mindig, meg nem hajszolja túl magát, így annyi pénzt keres, hogy meg tudjon élni normálisan, és nem is teszi tönkre a munka sem.

Nyilván nem élete vágya neki sem ez, de most per pillanat más opció nem nagyon van. De ha úgy alakul és a nyelvet is megtanulja majd akkor lesz majd normális munkahelye is.

tegnap 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!