Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Örömlányok párkapcsolat helyett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örömlányok párkapcsolat helyett?

Figyelt kérdés

Más is van hasonló helyzetben? Kb. 1 éve vagyok egyedül,előtte volt egy 4 éves kapcsolatom,azelőtt meg több 1-2 éves. Most dolgozok és mellette csinálom az egyetemet,néha hiányzik egy tartós párkapcsolat,de annyira nem görcsölök rajta,elvagyok így is,a jövőmre koncentrálok. Azóta én nem hajtottam senkire,mert se időm,se kedvem hozzá. Három lánnyal viszont lehetett volna több is,de én sose léptem meg a következő szintet,mert nem hozzám valók voltak,úgy meg minek erőlködni.

Fél éve mentem el az első örömlányhoz,most havonta 1-2 alkalommal megyek,volt rossz tapasztalatom is,de többsége pozitív volt. És igazából úgy vagyok vele,hogy jelenleg nekem ez így pont megfelel. Ugyanúgy élem az életemet,mint eddig,tudok magamra összpontosítani.Persze ha már hiányzik egy kis szórakozás,akkor internet fel,telefonálás és már beszéljük is a találkozót.Persze,nem tud annyit adni,mint egy párkapcsolat,de összességében amit az ilyen szolgáltatások kínálnak,azt meg is kapom és ennyi most bőven elég nekem.

Eddig két ismerősömről tudok,hogy szoktak járni ők is lányokhoz,hasonló okokból,mint én. Itt lévő férfiak,ti hogy vagytok ezzel?



2018. jan. 14. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó pasi vagy akkor tudsz szerezni ilyen lányokat akikkel bartáság extrákkal kapcsolatot tudsz létesítni és akkor az nem kerül semmibe. De amúgy ha neked belefér havonta 2x hogy elmész az sem gond szerintem
2018. jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"És igazából úgy vagyok vele,hogy jelenleg nekem ez így pont megfelel"


Akkor meg ha neked ez jó, Fuck YEEE toljad neki 1000-el.

Tőlem egy rossz szót nem fogsz kapni.

Azon meg ne agyalj h kinek tetszik v nem, magánügy.

2018. jan. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az tuti, hogy soha nem fáj a fejük! :D
2018. jan. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%

Nem ajánlom..ha nekem pasim lennél és megtudnám hogy örömlányokban is jártál, biztos nem kezdenék veled.

Egyébként én is egyetemre készülök ;) kitartást, megtalálod azt aki hozzád passzol, nem kell egy rövid örömszerzésért kockáztatni

2018. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gábor19... ***** válasza:
Jól teszed:)
2018. jan. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!