Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg túl sokat várok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túl sokat várok a férjemtől?

Figyelt kérdés

Még vidéken éltünk addig segített a kertben, fát vágni, stb.

Felköltöztünk Budapestre, mindketten dolgozunk.

Én hétfőtől péntekig 8-16 ig, ő neki változó a beosztása, de 10-23ig dolgozik.

Neki 3 szabadnapja van a héten, nekem a hétvége.

Kérem őt, hogy mikor szabadnapos csak annyit segítsen, hogy amiből eszik tányért tegye el maga után, vagy esetleg szabadidejébe el is moshatja. Pakolja össze maga után a szennyes ruhát és tegye be a szennyestartóba.

De semmit nem segít. Abból áll a szabadnap, hogy felkell, megy a haverokhoz, onnan hazaér 12-13 óra körül, jobb esetben ekkor reggelizik. Utána ledől 5ig még nem megyek. Utána is csak a tv-t nézi, nekem semmit nem segít.

Jogosan esik rosszul vagy tényleg én reagálom túl?


jún. 3. 13:54
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
78%

28

Itt nem csak "probléma adódott" a házimunkával kapcsolatban, hanem a férj egtyáltalán nem tiszteli a kérdezőt és alapnak tekinti a kiszolgálást. Ő maga egy lusta here, de a kérdezőt sértegeti:

"De elmondott engem minden lusta, trehány asszonynak, aki nem csinál semmit."

jún. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!