Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek túl sokat várok a...

Szerintetek túl sokat várok a férjemtől azzal, ha szeretném, ha elvállalna ezt a munkát?

Figyelt kérdés

A férjemnek van egy fia az előző házasságából. Nekünk is van 2 gyerekünk.

Heti 2x ő megy a fiáért iskolába, onnan egyik nap mennek karatéra, másik nap csak úgy együtt vannak, közös programot csinálnak a közös gyerekekkel, bármi.


Most kapott egy új lehetőséget a mostani munkahelyén, ami több pénzzel járni, viszont nem tudna délutánonként a fiáért menni. Emiatt nem akarja elfogadni az állást.


2015. jan. 31. 14:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Na, ma minden nő a férjét akarja irányítani?
2015. jan. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Igen, túl sokat vársz el tőle, szerintem helyesen teszi, ha a fiát helyezi előtérbe.
2015. jan. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Inkább örülnél neki, hogy a saját gyerekét választja a több pénz helyett
2015. jan. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem minden a pénz...
2015. jan. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%
A penz fontosabb, mint a boldogsag? Igen, tul sokat varsz el tole.
2015. jan. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
Elvárni nem helyes. Közösen kell mérlegelni, hogy milyen előnyökkel-hátrányokkal járna, hogyan lehet esetleg megoldani, hogy máskor hasonló mennyiségű értékes időt töltsön a fiával. Az se mindegy, mennyit keres most, mert pl. ha ebből a pénzből nyomorogtok, abból meg szépen kijönnétek, akkor talán megéri az áldozatot, ha így is jó színvonalon éltek, akkor bizony az is lehet, hogy a fia a fontosabb, és akkor ez helyes is így. Szép-szép a magasabb fizu, de azért nekem az is vonzó egy férfiban, ha az "utódgondozásban" is kiveszi a részét...
2015. jan. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
56%

Te mennyit teszel bele a családi kasszába?

Jó, beletettél 2 gyereket, de az érdemi részére lennék kíváncsi.

2015. jan. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is jól teszi, teljesen normális, hogy a fiával is akar lenni. Neked a pénz, neki meg a fia fontosabb.
2015. jan. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Átlagosan élünk. Alapdolgok megvannak, de luxusra nem jut.

Néha elmehetnénk nyaralni, többet tudnánk félretenni.


Hétvégén is itt lehetne a kisfiú természetesen, nem tiltom tőle!


Én még gyed-en vagyok, de ha visszamegyek annyit fogok keresni kb, mint most a férjem.

2015. jan. 31. 14:22
 10/23 anonim ***** válasza:
75%
Hát, szerintem ha visszamész majd dolgozni, és akkor kétszerennyi bevételetek lesz, miközben így is kijöttök egész jól, akkor kár ezért belekényszeríteni a férjed. Hiszen akkor úgyis tudtok majd lazítani a nadrágszíjon.
2015. jan. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!