Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bocsánatot kérjek a férjemtől?

Bocsánatot kérjek a férjemtől?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán vagyok beteg és akkor sem esem ágynak. Most rendesen lebetegedtem, ma nem volt erőm kimászni az ágyból.

Tegnap már éreztem, hogy ma gondok lesznek, ezért mondtam a páromnak, hogy ne izguljon csak hagyjon nyugodtan pihenni és 1-2 nap alatt jobban leszek.

Egész reggel ébresztgetett és kérdezgetett, hogy miért vagyok ilyen, a betegség vagy fáradság miatt. Nem reggelizett, mert nélkülem nem akart, ebéd nélkül indult dolgozni. Felkeltem és csináltam neki szendvicseket.Úgy gondolta, hogy mivel kimásztam az ágyból, nem is vagyok rosszul és megint elkezdett nyúzni, hogy mi a baj, miért vagyok ilyen és, hogy mit tehet értem. Én meg rávágtam, hogy azzal segít, ha békén hagy, erre a párom megsértődött. Kérjek tőle bocsánatot, vagy csak túllihegem és hagyjam a fenébe a dolgot?


2014. szept. 30. 15:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%

Jaj, csak gondoskodni akart, csak nem tudta, hogyan. Én is beteg vagyok egyébként, és miattam szabit vett ki a férjem, én meg hagytam és együtt bújva töltöttük a napot, persze én néha megfulladásig köhögtem.:D


Nem tudom, ő tudja-e, hogy te ilyen vagy, mikor beteg vagy, vagy most vagy-e először beteg, mióta együtt vagytok. Kicsit hagyd őt gondoskodni, pl. főzess vele teát, amíg te gyengélkedsz, nem kell nagy dolgokra gondolni. Vagy küldd el őt a gyógyszertárba, ilyenek.


28N

2014. szept. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
Persze, kérj! Kérj bocsánatot érte, hogy szökőévben egyszer vagy beteg és még akkor is ugrasz neki reggelit csinálni, majd kritizálja, hogy nem elég vidáman teszed és megsértődik. Kérj bocsánatot, feltétlenül!
2014. szept. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
40%

A férjed nagyon figyelmes veled!

Az esetleg nem jutott eszébe, hogy ápoljon, vagy orvoshoz vigyen, ő készítsen ételt, de minimum simán hagyjon békén, ahogy kérted tőle?!

Egy önző hisztérika ez az ember! De persze, még te kérj tőle bocsánatot!

Tudod, ha rajtam múlott volna, tuti nem evett volna egy szendvicset sem!

2014. szept. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Először vagyok ilyen beteg. (mandula gyulladás, lázzal, tüsszögéssel)

Nem akarom kihasználni, megszoktam, hogy senkit sem érdekel az, ha beteg vagyok. (még a szüleim se ápoltak tizen éves korom óta)

Mindenem fáj, és zavar, ha ő bújik meg puszilgatni akar, de igazad van első, hagyni fogom, hogy ápolgasson, ha neki az a jó. :)

Neked is jobbulást! :)

2014. szept. 30. 15:22
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
Miért csináltál neki szendvicset?
2014. szept. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%
Egyetértek azzal, aki szerint egy drámahercegnő a pasid. A frászt érdekelné, hogy nem evett reggelit! Már bocs, de ezer évben egyszer te is fekhetsz!
2014. szept. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem is hagyd még ilyen állapotban is, hogy hisztivel elérje amit akar, és persze bocsánatot is kérj amiért beteg vagy, és nem vagy képes körülötte ugrálni, ahogy megszokta!

Már bocs, de a férjed nem értelmes felnőtt ember?

Az csak szerencse, hogy nem szoktál beteg lenni, de ez megváltozhat bármikor, bárkinél,

Akkor tényleg természetes, hogy a pátja nem, hogy nincs rá tekintettel, nem tesz semmit érte, de még dilizik is, mert nincs virágos jókedve, és nem turbékolni akar?!

Lesz ebből a viselkedéséből még bajod, csak hagyd rá!

2014. szept. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
46%
Hagyd a francba.
2014. szept. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

A szendvicset azért csináltam, mert az egyik legrosszabb tulajdonsága, hogy nem érdekli az evés. Képes egész nap éhesen rohangálni vagy csak ropin élni.

Tény, hogy nem kezelte a legjobban a helyzetet, de szerintem nem is nagyon tud vele mit kezdeni, mert eddig még nem látott ilyen állapotban.

2014. szept. 30. 15:31
 10/22 anonim ***** válasza:
30%

Mennyi ostoba nő van itt! Igen, kérj bocsánatot a férjedtől! Miért nem tudtad megmondani neki, hogy nagyon beteg vagy, és ezért akarod, hogy hagyjon békében! A férjed NEM gondolatolvasó! Nem is önző, hanem figyelmes veled. Honnan tudhatta volna, hogy beteg vagy és orvost kellene hívni? Főleg, ha te halálos betegen felkeltél szendvicset készíteni.

Te viszont bunkó voltál vele.

Voltam én is hasonló szituban, de hiszti helyett megmondtam a férjemnek, hogy azzal teszi a legjobbat, ha magamra hagy.

2014. szept. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!