Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bocsánatot kérjek a férjemtől?

Bocsánatot kérjek a férjemtől?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán vagyok beteg és akkor sem esem ágynak. Most rendesen lebetegedtem, ma nem volt erőm kimászni az ágyból.

Tegnap már éreztem, hogy ma gondok lesznek, ezért mondtam a páromnak, hogy ne izguljon csak hagyjon nyugodtan pihenni és 1-2 nap alatt jobban leszek.

Egész reggel ébresztgetett és kérdezgetett, hogy miért vagyok ilyen, a betegség vagy fáradság miatt. Nem reggelizett, mert nélkülem nem akart, ebéd nélkül indult dolgozni. Felkeltem és csináltam neki szendvicseket.Úgy gondolta, hogy mivel kimásztam az ágyból, nem is vagyok rosszul és megint elkezdett nyúzni, hogy mi a baj, miért vagyok ilyen és, hogy mit tehet értem. Én meg rávágtam, hogy azzal segít, ha békén hagy, erre a párom megsértődött. Kérjek tőle bocsánatot, vagy csak túllihegem és hagyjam a fenébe a dolgot?


2014. szept. 30. 15:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%
Én is mandulagyuszival ülök itthon, és nekem is ez az első...vigyázz magadra, mert okozhat maradandó sérülést a manduládon (nekem ezt mondta a doki). :) Te is gyógyulj meg! és szerintem nem hisztérika, csak segíteni akar, dehát olyan nehéz az erős nőknek segíteni, mindig van egy ilyen "let me get that for ya"-érzés, ami annak gáz, aki szeret/akar gondoskodni. Hagyd őt, kicsit hadd pátyolgasson!:)(első voltam)
2014. szept. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
53%
Hát igen. Kb. az anyja vagy, nem a felesége. Annyira nevetséges, hogy te betegen azon aggódsz, hogy nem eszik rendesen (mert ugye egy felnőtt embertől nem lehet elvárni, hogy foglalkozzon saját magával), és még te kérsz érte elnézést, hogy nem vagy elég vidám. Szánalmas az egész, de megérdemlitek egymást. Védd, kérj tőle bocsánatot és hazudjátok, hogy minden rendben van! Nekem mindegy, te meg úgy szúrod el az életed, ahogy akarod. Aztán gyorsan gyógyulj meg, mert a szerencsétlen még éhen hal!
2014. szept. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Kedves 10-es!

Köszönöm a lehengerlő stílusú válaszod!

Megsúgom: a harmadik mondatban leírtam, hogy már tegnap szóltam a páromnak, hogy beteg leszek és, hogy nyugalomra van szükségem. Innentől kezdve nem kell neki gondolatolvasónak lennie, ahhoz, hogy tudja mi a helyzet velem.

2014. szept. 30. 15:42
 14/22 anonim ***** válasza:
93%
A napokban én is iszonyatosan beteg voltam, 10 éves korom óta nem volt ekkora lázam, a párom pedig felfogta, sőt hozta azonnal a gyógyszert és mellettem volt, nem nyúzott. Ha így viselkedne nem érezném szükségét annak hogy bármiért is bocsánatot kérjek.
2014. szept. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
48%
Már bocs, de úgy hangzik, mint egy fogyatékos gyerek. Soha nem látott még beteg embert? Ne csinálj neki többet enni, kérlek, az ilyennek el kellene pusztulnia. Hagyd az evolúciót dolgozni.
2014. szept. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
64%

"Nagyon ritkán vagyok beteg és akkor sem esem ágynak." - akkor ha fekszel reggel nem tűnik fel neki, hogy igen komoly beteg lehetsz? Miért ébresztget és szekál???


"Tegnap már éreztem, hogy ma gondok lesznek, ezért mondtam a páromnak, hogy ne izguljon csak hagyjon nyugodtan pihenni és 1-2 nap alatt jobban leszek." - Nyíltan megmondtad, mit akarsz, szerintem csak értelmeznie kellene. Miért szekált és ébresztgetett reggel és játszotta a mártírt, hogy nem eszik nélküled????


"Egész reggel ébresztgetett és kérdezgetett, hogy miért vagyok ilyen, a betegség vagy fáradság miatt." - MIÉRT???


"Nem reggelizett, mert nélkülem nem akart, ebéd nélkül indult dolgozni." - Hát menjen, bánja a franc, MIÉRT kelsz fel??? BETEG vagy!


"Felkeltem és csináltam neki szendvicseket." - Ezen a ponton csak azt éreztem: Tudod, úgy kell neked!


"Úgy gondolta, hogy mivel kimásztam az ágyból, nem is vagyok rosszul és megint elkezdett nyúzni, hogy mi a baj, miért vagyok ilyen és, hogy mit tehet értem." - Na, nem egy lángész azért...


"Én meg rávágtam, hogy azzal segít, ha békén hagy, erre a párom megsértődött." - Szerintem ez az a pont, ahol ő tartozik egy bocsánatkéréssel és nem te. De te tudod.

2014. szept. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

"az egyik legrosszabb tulajdonsága, hogy nem érdekli az evés"


Nem érdeklődés kérdése. Aki éhes, az fog enni.

2014. szept. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
11%
Ezt a leírást többféleképp is lehet értelmezni, de szerintem mindketten hibásak voltatok. Nem érzem azt, hogy ez olyan komoly vita lett volna, persze lehet, hogy tévedek. Ha nem volt "nagy ügy", nem kérnék bocsánatot, viszont ha ő hozná szóba, azt mondanám, mindketten benne voltunk. Ha komolyan összevesztetek, akkor megbeszélném vele...
2014. szept. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Pedig annak van igaza, aki szerint kérj bocsánatot. A férfiak nagy része egy síró nővel sem tudja, mit kell tenni, nem hogy egy beteggel. Ráadásul ők jobban el tudják hagyni magukat, tehát ha betegek, holtbiztos, hogy nem teszik ki a lábukat az ágyból szendvicset csinálni. Az erős nők általában csendben szenvednek, a férfiak viszont segítséggel vészelik át a betegségeket, gondoskodik róluk a párjuk. Ő saját magából indult ki, csak nem tudta, mit tegyen érted. Persze, hogy rosszul esik neki a durvaságod. Valószínűleg nagyon is normális férjed van, csak a nők többsége nem érti a gondolkodásukat, úgyhogy inkább szapulják őket. (No persze ez fordítva is igaz szokott lenni.)
2014. szept. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
68%
Persze, ne a férfi törje magát, hogy mit tehetne legközelebb másképp a beteg feleségével, hanem a nő, hogy megértse szegény embert, hisz ő csak jót akart, amikor nyíltan megmondták neki, hogy maradjon magának, és helyette ébresztgeti, kérdezgeti, reggelit csináltat vele, és utána megsértődik. Szegény meg nem értett árva lélek! Megszakad a szívem!
2014. szept. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!