Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bocsánatot kérjek a férjemtől?

Bocsánatot kérjek a férjemtől?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán vagyok beteg és akkor sem esem ágynak. Most rendesen lebetegedtem, ma nem volt erőm kimászni az ágyból.

Tegnap már éreztem, hogy ma gondok lesznek, ezért mondtam a páromnak, hogy ne izguljon csak hagyjon nyugodtan pihenni és 1-2 nap alatt jobban leszek.

Egész reggel ébresztgetett és kérdezgetett, hogy miért vagyok ilyen, a betegség vagy fáradság miatt. Nem reggelizett, mert nélkülem nem akart, ebéd nélkül indult dolgozni. Felkeltem és csináltam neki szendvicseket.Úgy gondolta, hogy mivel kimásztam az ágyból, nem is vagyok rosszul és megint elkezdett nyúzni, hogy mi a baj, miért vagyok ilyen és, hogy mit tehet értem. Én meg rávágtam, hogy azzal segít, ha békén hagy, erre a párom megsértődött. Kérjek tőle bocsánatot, vagy csak túllihegem és hagyjam a fenébe a dolgot?


2014. szept. 30. 15:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
73%

Jajjj, nem látott még betegen.

Én is szökőévente egyszer voltam beteg, amikor megismertem a párom (most már sosem), első alkalomma este ment és főzött nekem hagymalevest, mert engem az gyógyít meg (megfázni szoktam volt kissé). Aranyos volt, értékeltem, de ez valahol természetes, nem? Én is főznék neki olyat, amitől jobban lesz...


Egyetértek a többiekkel, itt neki kéne bocsánatot kérni. S nem érdekel, hogy teszi tönkre az étkezését, ne a szökőévente egyszer BETEG felesége keljen már fel, hogy ne legyen étlen egész nap. Ha egészséges, amúgyis kibír egy kis böjtöt, de ha éhen hal, akkor sem tudom nagyon sajnálni, civilizáció közepén élő ember, akinek pénze van, ha nem tud enni, az már elég gáz.

2014. szept. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
100%

nekem olyannak tűnik a férjed, mint a gyerek, amikor látja, hogy valamelyik szülője beteg, és még inkább vele kell törődni, hogy ne aggódjon :D

én annyit mondanék, hogy nem akartál csúnyán szólni a reggel, de most tényleg nyugalomra van szükséged, nem kell nagyon igazából hatalmas szabadkozás.


te nem érzed őt egyébként egy picit életképtlen embernek? :D már bocsi

2014. szept. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!