Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos ez a férjemtől?

Szerintetek jogos ez a férjemtől?

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy este meglátogatom a barátnőmet. Azt mondta, jól van, ő is az övét. Gyanakodhatok?

2015. jan. 6. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

És ha csak poén volt?


Azért nem hiszem el, hogy a FÉRJED és ennyire nem ismered már?

Biztos, hogy fel kell egyből kapni a vizet?

2015. jan. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
4%
Elég durva beszólás volt. Csak az a baj, hogy tudod mit mondanak: minden vicc fél igazság. Nekem ludasnak tűnik a férjed. Legalábbis az eném tuti nem merne ilyet még cswak viccelni sem, mert tudná hogy akkor vagy komolyan venném, vagy beleültetné a bogarat a fülembe, mert alap esetben mi nem vagdalkózunk ilyen dolgokkal csak úgy a semmibe.
2015. jan. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Az uradnak egyszeruen jo a humora :)
2015. jan. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem viccnek szánta, bár nem ismerem, te tudod,milyen...


Nálunk ilyennel biztos nem viccelne ezzel...


Balga lenne amúgy, ha csak úgy az orrodra kötné, hogy "barátnőzik"...

2015. jan. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Akinek humora van mindent tud,

Akinek nincs, az mindenre képes,

Akinek humora van minden bír,

Akinek nincs, az mindenre kényes."

2015. jan. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
valószínűleg csak egy poén volt, de én másnap mindenképp előállnék azzal, hogy te nem akarsz kimozdulni egy kicsit a barátoddal, mert ma én is ahhoz megyek... :)
2015. jan. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

Jogos. Biztos sokat barátnőzől és unja már, biztos jobban örülne egy jó szexnek...:D

Ilyenért? Szerintem viccnek szánta.

2015. jan. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted, ha tényleg megcsalna, akkor bejelentené? Egyértelmű, hogy viccelt csak.
2015. jan. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tudnak a mai feleségek bízni a férjükben? Miért kell minden apróság miatt féltékenykedni?

Miért nem akkor mégy barátnőzni, amikor nincs otthon a férjed? Miért nem együtt töltitek az estét?

2015. jan. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
ahogy írták többen is, neked kell ismerned a férjedet... viszont a legjobb álca ha poénnal ütjük el az igazságot... bevallom én egy rossz kapcsolatom vége felé simán elmondtam mindent úgy mintha hülyéskednék, pedig igaz volt minden.. :) (nem csaltam meg, de ő be akart zárni a 4 fal közé, nekem meg titokban kellett találkoznom a barátnőimmel is... hamar vége is lett a kapcsolatunknak)
2015. jan. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!