Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg túl sokat várok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túl sokat várok a férjemtől?

Figyelt kérdés

Még vidéken éltünk addig segített a kertben, fát vágni, stb.

Felköltöztünk Budapestre, mindketten dolgozunk.

Én hétfőtől péntekig 8-16 ig, ő neki változó a beosztása, de 10-23ig dolgozik.

Neki 3 szabadnapja van a héten, nekem a hétvége.

Kérem őt, hogy mikor szabadnapos csak annyit segítsen, hogy amiből eszik tányért tegye el maga után, vagy esetleg szabadidejébe el is moshatja. Pakolja össze maga után a szennyes ruhát és tegye be a szennyestartóba.

De semmit nem segít. Abból áll a szabadnap, hogy felkell, megy a haverokhoz, onnan hazaér 12-13 óra körül, jobb esetben ekkor reggelizik. Utána ledől 5ig még nem megyek. Utána is csak a tv-t nézi, nekem semmit nem segít.

Jogosan esik rosszul vagy tényleg én reagálom túl?


jún. 3. 13:54
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Én is megcsináltam eddig mindnet. De meguntam, hogyha én kérek valamit otthon az egyik fülén be, másikon ki. Haver meg kér valamit ugrik. Akkor nincs szabadnap.

De ő szerinte sokat várok azzal, hogy vigye ki a szemetet, vagy mosson el 3 tányért még haza érek, abba a 9-10 órában. Vagy a piszkos ruhát a szennyesbe pakolja és ne az egész házba amerre megy.

Ajtóba cipő, nappaliba nadràg, konyhába az ing, fürdőbe a zokni és a hálóba a gatya.

Azt is elmondtam neki úgy gondolom nem cseléd vagyok. Vagy partnerként tekint rám és együtt oldjuk meg a dolgokat vagy akkor könnyes búcsút veszünk egymástól.

jún. 4. 08:06
 22/31 anonim ***** válasza:
64%
Tudja, hogy úgysem fogsz kilépni, mert szeretsz martirkodni, de a szakításhoz már gyenge vagy… és ezt jól ki is használja.
jún. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
82%
Az utolsó valaszolót véletlenül lepontoztam (71%), de egyetértek veled. Bocsi. Erről egy pár napja feltett kérdés jutott az eszembe. Csak ott az asszony este 10kor csigát is szedett meg betonozni akart az ura helyett. Az is a full mártírkodott végig.
jún. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
77%
Hogy lehet egyáltalán egy hétig is együtt élni egy ilyen rakás szerencsétlenséggel, nemhogy hozzámenni feleségül...? Miben reménykedtél? Amikor a szros gatyáját kihordtad a hálószoba padlójáról?
jún. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Azt, hogy nem ilyen volt. Mióta városban lakunk azóta lett ilyen.
jún. 4. 13:57
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Még vidéken éltünk addig segített a kertben, fát vágni, stb.


És? Akkor már a mosatlan meg a szennyes jó helyen van, ahol terem?

jún. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs, hogy ott a házimunka mestere volt, itt meg semmit nem csinál. Gondolom, ott csak a ritkán akado ház körüli munkát végezte, így meg, hogy lakásban laktok, rá foghatja arra, hogy nincs kert.
jún. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a kérdező nem mártírkodik, tanácsot kért, hatha valaki hasonló cipoben járt és tudna segíteni.

Vagy egyből szakítania kellene ha probléma adódik?

jún. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
77%
Ha a beszélgetés nem segít egy problémán és a férfi sem vevő semmire, akkor szerinted mégis hogyan kellene megoldani?
jún. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%
Probléma adódik?
jún. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!