Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg túl sokat várok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túl sokat várok a férjemtől?

Figyelt kérdés

Még vidéken éltünk addig segített a kertben, fát vágni, stb.

Felköltöztünk Budapestre, mindketten dolgozunk.

Én hétfőtől péntekig 8-16 ig, ő neki változó a beosztása, de 10-23ig dolgozik.

Neki 3 szabadnapja van a héten, nekem a hétvége.

Kérem őt, hogy mikor szabadnapos csak annyit segítsen, hogy amiből eszik tányért tegye el maga után, vagy esetleg szabadidejébe el is moshatja. Pakolja össze maga után a szennyes ruhát és tegye be a szennyestartóba.

De semmit nem segít. Abból áll a szabadnap, hogy felkell, megy a haverokhoz, onnan hazaér 12-13 óra körül, jobb esetben ekkor reggelizik. Utána ledől 5ig még nem megyek. Utána is csak a tv-t nézi, nekem semmit nem segít.

Jogosan esik rosszul vagy tényleg én reagálom túl?


jún. 3. 13:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
40%

Első férjem akkor 23 volt, ő tanított meg főzni…

Takarított, minden hétvégén port törölgetett, mosott.

Amikor összeköltöztünk, együtt csináltuk.

Én 17 voltam amikor megismertem, azért tanított meg ő főzni.

Na a mostani férjem viszont semmit nem csinál….

Nem szólok neki, nem kérem meg már mert akkor üvölt hogy de ő is bepakol a mosogatógépbe ( havonta 1szer).

Nem tudja mi az a porszívózás, ruhákat leszedni, elhajtogatni, felmosni sem láttam még.

Viszont nincs energiám vitázni, itt a közös gyerek, inkább megcsinálom egyedül.

Viszont ami irtó gáz, hogy a lányunk is lusta.

A játékait nem akarja elpakolni, mást nem szoktam kérni tőle, a nappaliban szanaszét a játékai, pudingos dobozok, csoki papír, ha rajzol akkor minden ceruza, filc a földön plusz 30 db lap . 7 éves…..

jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
63%
Tipikus, "az nőimunka, nekem ciki, nem végzem" felállás -_- Őszinten sajnállak. Nekem akkora vita volt az ilyenből, hogy még a szomszédok is hallották. Aztán nagy duzzogva megcsinálja, de mosogatással még most is hadilábon áll...
jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
82%
Zsák a foltját, ő egy here akihez illik még egy here vagy egy csicska. Nah te az utóbbi vagy. Olyan buta vagy, hogy még meg is kérdezed, hogy nem-e gondolkodsz rosszul és neki van igaza. Mint írtam zsák a foltját. Más nő hozzá se ment volna feleségül nemhogy kiszolgálja. További jó csicskázást!
jún. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

csak annyit segítsen, hogy amiből eszik tányért tegye el maga után, vagy esetleg szabadidejébe el is moshatja. Pakolja össze maga után a szennyes ruhát és tegye be a szennyestartóba.


Ez nem segítség, hanem már egy óvodástól elvárható dolgok, hogy a szennyesét meg a szennyes edényét oda tegye, ahová való. Mert amúgy a szaros gatyájából kilép a szőnyegen és ottmarad? Te tényleg hozzámentél egy ilyenhez?

jún. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem trollkodás, nem akarom elhinni, hogy léteznek ilyen buta "nők".
jún. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem magadnak vetted, nem akarod használni, akkor mi a francot érdekel, hogy összerakja vagy sem? Én rohadtul nem nézem a férjem cuccait mit mikor használ, mert az övé. Ő kapta. Akkor használja amikor akarja. Neked is vannak ágyban bajok, Kérdező!
jún. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
92%

"Tényleg túl sokat várok a férjemtől?"


A kérdés nem jól van feltéve. Inkább azt kellett volna megkérdezni, hogy:


"Ugye nagyon jól teszem, hogy elválok a lusta, haszontalan férjemtől?"

jún. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen jogos a kérésed de valószínű ez nem fog változni.
jún. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
9%
A szabadnapján hagy csináljon már amit akar. En otthon se lennék.
jún. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
30%
Valószínű ehhez szokott hozzá, előző kapcsolatból vagy a szüleinél ezt a mintát látta, higy a nő dolga minden. Gyakoribb mint gondolnád. Nálunk ugyanez a helyzet. Én mondjuk szívesen megcsinalok mindent, de a szennyest nem. Azt ő tudja mikor mit hova kell tenni, sajnos ebből nálunk is van néha összemorgás, mert az ő kis bordelos szobájában csak elvannak dobálva a cuccok. Már feladtam hogy kérleljem.
jún. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!