Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg túl sokat várok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túl sokat várok a férjemtől?

Figyelt kérdés

Még vidéken éltünk addig segített a kertben, fát vágni, stb.

Felköltöztünk Budapestre, mindketten dolgozunk.

Én hétfőtől péntekig 8-16 ig, ő neki változó a beosztása, de 10-23ig dolgozik.

Neki 3 szabadnapja van a héten, nekem a hétvége.

Kérem őt, hogy mikor szabadnapos csak annyit segítsen, hogy amiből eszik tányért tegye el maga után, vagy esetleg szabadidejébe el is moshatja. Pakolja össze maga után a szennyes ruhát és tegye be a szennyestartóba.

De semmit nem segít. Abból áll a szabadnap, hogy felkell, megy a haverokhoz, onnan hazaér 12-13 óra körül, jobb esetben ekkor reggelizik. Utána ledől 5ig még nem megyek. Utána is csak a tv-t nézi, nekem semmit nem segít.

Jogosan esik rosszul vagy tényleg én reagálom túl?


jún. 3. 13:54
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Ez nem pont takarításhoz tartozik, de vettem neki karácsonyra egy VR szemüveget és fagyi kontrollert. Fél éve nincs ideje összerakni a dolgokat. Mindig talál olyan dolgot, ami fontosabb.
jún. 3. 13:57
 2/31 anonim ***** válasza:
0%

Megérdemlitek egymást.

Egy fagyi kontroller nekem is jól jönne, habár nem vagyok benne biztos, hogy mi az.

jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
72%

Nem a dolgod megnevelni egy rosszul felnevelt embert.

Én elválnék, én már 42 vagyok, nem lenne türelmem nevelgetni egy felnőttet.

Szerintem biztos hogy találnál normális embert is, képzeld van amelyik még főzni is tud, ismeri a mosógépet és a porszívót!

Amúgy rosszul fogalmaztál mert nem neked segítene, hanem az ő dolga is mert ő is ott lakik.

Alap lenne.

jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
21%
1 - Sajnos nem találtad el az ajándékot, nem érdekli. Nem gond, másoknál is előfordul.
jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
58%
Fagyi kontrolleren meg egy VR szemcsin mit kell összerakni? Te nem tudod megcsinálni vagy mi?????
jún. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
92%

Jót mond a 3-as - nem a te dolgod az ő dolga, hanem az, amit neki kell elvégeznie.

Ne csináld helyette.

jún. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ezt is próbáltam.

Inkább egy hétig szagolta a szemetet, de akkor sem vitte ki. Mosogatóból folyt ki az edény, akkor sem csinált semmit. 1 hónapja rossz a szárítógép, nem hív hozzá szerelőt. (én nem fogok).

De elmondott engem minden lusta, trehány asszonynak, aki nem csinál semmit.

Mert én 5kor már otthon vagyok beleférhetne az időmbe.

A VR szemüveget sem fogom. Nem magamnak vettem, engem hidegen hagy. Neki volt nagy álma. Megkapta. Ha nincs ideje összerakni és beállítani amit kell sajnálom.

jún. 3. 14:14
 8/31 anonim ***** válasza:
93%
Nem segítenie kell, hanem kivenni a részét a közös feladatokból.
jún. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
95%

"De elmondott engem minden lusta, trehány asszonynak, aki nem csinál semmit."


Hogy mi a fsz? Na itt kell beadni a válópert.

jún. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
85%

Hol szedtek össze ilyeneket? Most komolyan.

Párom 25 évesen maga szereli meg ezeket, ha tönkremennek, van annyira talpra esett, hogy megoldja. A te palid meg szerelőt nem képes hívni 🤣 sok boldogságot ehhez a remek házassághoz. Számomra egy percig nem lenne kérdés, hogy maradjak e egy ilyen herével vagy sem…

jún. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!