Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A párom és én 5 éve vagyunk együtt. Ő 21 én 20 éves vagyok. Nemrég felvetette azt ötletet, hogy költözzünk össze. És itt kezdődtek a problémák. Körülbelül 130 ezer plusz rezsit tudnánk rászánni, tudom hogy ezekért nem lakosztályt kapunk ő még is azt várja. Már egy hónapja keresünk albérletet, de eddig egyiksem tetszett neki. Akármennyit mutatok az a válassza hogy nem. Mondtam már neki, hogy nem vagyunk milliomosok vegyen lejjebb az igényeiből mert így sosem fogunk elköltözni. Azt mondta ne várjam el hogy egy olyan lakást fizessen ami nem tetszik neki. Azt feleltem ha máecius 1én nem költözünk össze, akkor feladom mindenki marad otthon. Ugyanúgy válogat még a szép lakásokra is nemet mond. Mi a véleményetek?

2023. febr. 2. 19:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

"Akármennyit mutatok az a válassza hogy nem."


Csak te mutatsz? Nem szoktatok együtt hirdetéseket nézni és megbeszélni, hogy mi tetszene?

2023. febr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt miért te mutogatsz? Keressen ő akkor annyiért olyat, ami megfelel neki. Neked se kell fölöslegesen nézegetni. Vagy rájön, hogy azon az áron nincs és lejjebb ad, vagy marad mindenki ott, ahol van.

Másrészt 700-ből miért csak annyit tudtok rászánni? Lehet, hogy az nem tetszik neki, hogy te nem akarsz, ő meg fizetne inkább többet, csak olyan legyen, ami megfelel neki.

2023. febr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
72%
Egy ilyen 1bites létformával biztos, hogy nem költöznék össze. :D
2023. febr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ő neki egy albérlet tetszik, ami 170 plusz rezsi. Keresgél ő is csak semmi nem tetszik neki azon kívűl. Arra gondoltam hogy azért csinálja hogy végül a 170 ezrest vegyük ki. 12-es válaszoló azért mert nem napról napra szeretnénk megélni, szeretnénk félre tenni is, nyaralni is, félretenni gyerek vállalásra.
2023. febr. 3. 10:18
 15/20 anonim ***** válasza:
80%

Ha fejenként havi 20 ezer plusz kiadáson múlik a boldogság és belefér a költségvetésetekbe, akkor megéri.

Megnéztétek már azt a lakást, amit ő szeretne?

2023. febr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
mindig megvannak az intő jelek az elején, és ezeket soha senki nem veszi észre..ez van...
2023. febr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mi miatt nem tetszenek neki? Az azért nem mindegy. Merre laktok? Én is rohadt finnyás vagyok albérlet tekintetében. De most például Szegeden 100 ezerért találtam egy modern 60 m2-es amerikai konyhás nappalis lakást ami nagyon tetszik.
2023. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
16-os sugall valamit. Lehet, hogy nem is akartok összeköltözni.
2023. febr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

ha mások véleményére vagy kiváncsi akkor még "éretlenek vagytok" idézőjelesen tapasztalatlanok az 5 év nem jelent semmit, az igzi "gondok" megoldandó problémák/feladatok csak ezután jönnének aminek itt az előszele...

én ezt akarom, én amazt, majd jön a zsarolás stb..

már az elején lehet látni, hogy itt nincs "össz-hang" sajnos..


sokan még ilyenkor bónuszba még családba is gondolkodnak "hátha" megváltozik az illető...pedig NEM!

2023. febr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az egész kapcsolat nem stabil.Ha vele maradsz csak az ő igényei számítanak majd.Jön a gyerek majd gyorsan és arra hivatkozva Neked kuss lesz, a pénzt hozd haza, szex 0.Cseszegetve leszel a legapróbb dolgokért.
2023. febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!