Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a párom elmegy fürdeni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom elmegy fürdeni, majd megtörölközik, a fehér törölköző csupa fekete lesz..Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nem azért megyünk fürdeni, hogy tiszták legyünk?🤔

Vagy most mivan?😵🤯


Hogyan hívjam fel erre a figyelmét, hogy ne legyen sértő?

Vagy nyugodtan legyen sértő, mert ez full igénytelenség?

Elment az együttléttől is a kedvem..


Help


2022. márc. 24. 22:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
80%
Bányász a csávó?
2022. márc. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Az semmi.Enyém elment fürdeni, utána bementem a fürdőbe, azt barna foltos volt a törölköző.Inkább nem is kérdeztem, kidobtam a picsába a törölközőt, majd a csávót is.
2022. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nem, főállásban villanyszerelő és még hideg-meleg burkoló is.
2022. márc. 24. 22:17
 4/31 anonim ***** válasza:
89%

Nem lehetséges, hogy annyira koszos szegény, hogy a fürdőkádban lévő vizet is teljesen elszínezi, ezáltal nem tud rendesen megtisztulni? Mi lenne, ha zuhanyzóra váltanátok? Vagy esetleg menjetek el közösen fürdeni, akkor láthatod, hogy hogyan tisztálkodik és te is lefürdetheted ők, ez még romantikus is lehet.

Először mindenképpen utánajárnék a sztorinak, nem rögtön leüvölteném a fejét, hogy miért igénytelen

2022. márc. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Van kád is és zuhanyzó is.

Ő leginkább csak zuhanyozni szokott.

2022. márc. 24. 22:24
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ha melózik nem csoda, hogy poros lesz, de akkor ugorjon neki újra, és tusoljon 2X!
2022. márc. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
81%
Elmondom neked, hogy én ezt a zseniális férfi agyammal hogyan oldom meg! Fekete törölközőt használok!
2022. márc. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
63%

5!

Akkor a válaszom második felét javaslom! Figyelj meg hogyan zuhanyozik, csatlakozz hozzá és fürdesd meg te!

2022. márc. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Aztaaa utolsó 🙄 remélem ez csak poén..

Az őszintét szólva, bennem ez most eléggé rá nyomta a bélyeget az egész kapcsolatra.

Míg én minden nap órákat készülődök a "tökéletes estékhez" addig ő koszosan fekszik be mellém?

2022. márc. 24. 22:43
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
#7 Mekkora.
2022. márc. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!